• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Powiem wam że ja pierwszą cesarke miałam a z tego tytułu że mam przerwy 6 lat między jednym porodem a drugim to możliwe że każą mi rodzić naturalnie czego sie strasznie boje:szok:mąż mi obiecał że pójdziemy razem rodzić:-Djeszcze mam dużo casu więc zobaczymy jak to będzie
 
joweg cesarka boli i to bardzooooooooooooooo ja sie modle by mala miala mniej niz 3,5 kg bo wtedy bede mogla rodzic naturalnie nigdy wiecej cesarki nie chce brr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry