• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
nie mam piekarnika a nie wiem czy mi naczynie do kombiwara wejdzie :-( maz ma zmierzyc srednice i zobaczymy czy bedzie takie naczynie ;-) a cos gotowanego lub smazonego?
 
witajcie

Ilonka - ja przy Alince cały czas miałam przeczucie, że to chłopczyk, a tu na porodówce okazało sie, że dziewczynka. Teraz nie chcę wiedzieć - juz niedługo się okaże.

Karolinka - gratulacje!!!!!!

Katy - ja lustro omijam szerokim łukiem...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry