reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Majowe Mamy

reklama
Dziewczyny ja tak samo mam problem z ciuchami , bo moj brzusio wyglada jak w 4mc:wściekła/y:.W ksiazkach pisza ze przytyjesz 12kg to odrazu po porodzie zgubisz (bo dziecko, wody plodowe, lozysko ) z 10 - 12kg. Takie bzdury pisza ze masakra ja przytylam 12kg a po porodzie zgubilam 6kg wiec polowa mi zostala , mam nadzieje ze szybko zgubie.:-(
Mieszcze sie tylko w jedna sukienke i jedna spodniczke, mam tylko nadzieje ze szybko to zgubie i wejde w swoje stare ciuszki.
 
w sumie wychodzi ,że 20 kg po porodzie spadło 10 kg z tego co pamietam a pozniej znowu 2 kg poszłam do przodu ;/

zeby jakos wygladac musze schudnac 15 kg minimalnie...
 
aga Ty 6kg po porodzie stracilas a ja 4!! Sama Mia 3,400 wazyla! Pozniej spadlo mi jeszcze 4kg i stoi jak zaklete... 7kg mi jeszcze zostalo, koszmar bo chodze w 4rzeczach na krzyz... No ale dzis diete zaczelam, nie bylo wyjscia..
 
reklama
Do góry