reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

reklama
Aaaa ile nadrabiania tu :-(

Nulini ja na tablecie noe widze filmikow. Jakiejs wtyczki brak czy cos :-(

Indi ja mam laktator za 7zl z apteki. I on wlasnie z grucha jeat. Bedzie do szpitala i jak sie uda laktacje zatrzymac to kupie lepszy z butelka do karmiemia w razie w
No i ja jesli bym miala duzo pokarmu to chce odciagac i przechowywac na pozniej ;-)

Martusia z tego co wiem cc nie ma nic do laktacji ;-)

Nulini moglas dorwac ta laske z camarelo i spytac jak sie sprawuje ;-)


Karpanna ja w ccc skladalam reklamacje na buty zimowe, bo od pierwszegp zalozeniz na snieg przemakaly. Odpisali ze zle je uzytkowalam. Wiecej tam nie kupie

My z Ł wymienilismy sloik naszych grosikow od 1 do 50gr i uzbieralo sie 60zl. Jestem happy bo bedzie na przewijak :-)
 
W jakie kosmetyki dla dzidziusia sie zaopatrzycie? Js jestem za minimum zeby nie przeciazac skóry. Na poczatku jakis emolient a pozniej kosmetyki baby dreams bo wedlug mnie sa lepsze od nivea baby. A jak u Was?
 
Agulqa pamiętaj w przy przechowywaniu mleka o pisaniu daty, bo skład mleka się zmienia wraz z wiekiem niemowlaczka

Karpanna
u mnie płyn płyn ziajka do kąpieli i mydełko Bambino do podmywania dupki
 
reklama
Do góry