reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

Doggi, to tak jak mój mąż :wściekła/y: conversy miał na pół roku, bo mu sie o dziwo dziury zrobiły na... PIĘTACH :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Nulini, ja też tylko dla 1 dziecka, ale one po prostu zrobiły sie bardzo brzydkie, bo to była taka karmelowa skórka. ja ją jeszcze po umyciu niepotrzebnie pastowałam i w ogóle wyglądały jak buty po przejściach :crazy:. dlatego stwierdzam, że to raczej but na wyjścia. taki, który jest mniej eksploatowany ;-)
 
reklama
Indi, ja nie cierpię siebie w płaskich butach, czuję się jak pingwin :-( Chociaż jakiś minimalny obcasik, ale z kolei nie umiem kupować niskich butów i zawsze minimum 10cm szpila :-( Więc póki co poginam w balerinach i doczekać się zimy nie mogę, bo mam mega wygodne kozaki na wysokich obcasach :-D

Sprite,
ja tam butów nie myję i nie konserwuję, w sensie butów Młodej :-p Jedynie czasem dla przyzwoitości przecieram chusteczką do dupci :-D
 
Sprite, conversy sa nie do zajechania, jak Twoj malzon tego dokonal :) ?

Nulini, zebys sie nie zdziwila ;) do zimy moze CIE jeszcze wybrzuszyc I moze Ci byc niewygodnie. Serio, ja sobie zostawilam takie szpilki, w ktorych kiedys to nawet biegac moglam, a teraz nawet nie to ze mi niewygodnie, przynajmniej jesli chodzi o stopy, tylko plecy mnie mega bola
 
A ja często kupuję w CCC i sobie i dzieciakom i jeszcze nigdy nie reklamowałam.
Buty zimowe z zeszłego roku to jeszcze Maryśka po Nikoli obleci, bo są w idealnym stanie.
Mój Ł buty zimowe już chyba 4ty rok ma i nie chce słyszeć o nowych.
W Deichmann'ie czasem kupuję, ale głównie dla siebie.
Te dla dzieci rzadko kiedy mi się podobają.
A ogólnie to ja jestem butoholiczką i ostatnio jak przejrzałam swoją szafę to się przeraziłam.
Niektóre buty miałam ma sobie tylko raz, a leżą w szafie od nie wiem kiedy

Kiedyś tylko w szpilkach biegałam, ale odkąd tu mieszkamy i muszę wszędzie z dzieciakami latać to się odzwyczailam i teraz prawie cały czas w płaskich chodzę.
A tak mi teskno za szpilami :-(
 
Ostatnia edycja:
Ja reklamuję buty nagminnie w Deichmanie. W CCC zdarzyło mi się chyba raz reklamować i zawsze wszędzie mi uznają. Ale ja jestem maniaczką trzymania paragonów. Mam wszystkie w kopertach, opisane z datą zakupu, więc nic nie popuszczam;-) Teraz Dominiki trampki muszę reklamować bo zaczął się materiał rozchodzić i to w takim miejscu, że jest to samoistne.
 
Alecta ta Toscania taka wiosenna i chyba tą bym wybrała


A ja przywiozłam od siostry kołyskę i 2 reklamówki ubranek, ale pomyliłam się i zabrałam te na ok 6 miesięcy. Do tego z garażu od teścia wyciągnęliśmy gondolę i fotelik, bo na jesień jest tam straszna wilgoć. Ile to wszytko miejsca zajmuje a gdzie reszta....
 
reklama
Do góry