reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

Umywalkę mam w sumie dużą tylko płaską. już widzę tę zalaną łazienkę :rofl2:

no nic. jakoś wykombinujemy. fakt, że w brodziku to pewnie kręgosłup pęknie od tego schylania :-(
 
reklama
Coś zaradzicie :-) Ja kąpałam w pokoju, wanienka na ławie :p są też wiaderka do kąpania, ale nie mam zdania, musiałabym spróbować by ocenić
 
nooo wlaśnie, zapomniałam o wiaderku! hmmm... przy młodym kolosie jakoś nie miałam odwagi, bo on był (tzn. młody był) jakiś taki nieporęczny i ciężki :rofl2:. może teraz będzie zgrabniejszy dzieć to się nada do wiaderka :tak::tak::tak:


ooo i widze, że są tańsze niż w 2012 r.
 
Ostatnia edycja:
agulqa, to wiaderko jest tak skonstruowane, że dzidziuś siedzi w nim w pozycji embrionalnej :-D


Kolejny zakup dla Gutka - jest MOJA za 80zł :-D Chusta Kalahari - Natibaby GoMama.pl

No i Młodą w Łodzi obkupiłam, nowe gumki Hello Kitty, opaski-tasiemki z kokardkami, opaski w księżniczki, okulary Hello Kitty (wszystko po 6zł :-p) i komplet mazaków, ależ było radości!!! :-D
 
Nulini właśnie siedzę i oglądam chusty ale zawsze słabo mi się robi jak widzę ceny nawet niektóre używane ceny bandyckie :(


Poszłam do sklepu po wyżerke i poza tym ze kupiłam miśki żelki, 3op kinder czekoladek, 2 paczki pepisów bekonowych i 3pak popcornu (sasasasa) to kupiłam też dla Stacha jego pierwszy w życiu smoczek nuk Rose & blue first choice oczywiście w kolorze blue :p jakie to maciupkie :) i szczoteczkę do stachowej łysinki :D
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór wszystkim :) To mój pierwszy post i pierwsza ciąża, dlatego też będę powoli próbowała się tutaj zadomowić:)
Jeśli chodzi o kąpiel dzieciaczka, to też z mężem się zastanawiamy jak będziemy kąpać. Mój brat miał wiaderko i dziecko w nim kąpali, fajna sprawa, zwłaszcza przy pierwszym dziecku, bo uważam, że jest bezpieczniej i łatwiej niż np w wanience. Wiadomo, że jest stres żeby krzywdy nie zrobić i w ogóle. Ale z drugiej strony wanienka i tak się przyda w późniejszym czasie, jak dzieciątko wyrośnie z wiaderka. Sami jeszcze nie wiemy i cały czas się zastanawiamy, czy zaoszczędzić i kupić tylko wanienkę czy jedno i drugie...
 
reklama
Do góry