reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Nas i Maluszków

reklama
pandora, agata ten sweter rzeczywiście taki fajny jest? bo jakoś mam obawy przed kupnem takich rzeczy na allegro, bo nie wiem, jakiej to jakości jest... ale podoba mi się, fajnie to wygląda.. a jakie Wy macie kolorki? od jakiego sprzedawcy kupowałyście?
 
Maciejka - fajne ciuszki! o wszystkich pomyślałaś:tak:


Aż czasem tęsknię za tymi czasami gdy na zakupach skupiałam się tylko na sobie hehe a teraz muszę ubrać całą rodzinke dosłownie bo jak mężowi nic nie kupię to on nigdy nic nie potrzebuje a dzieci wiadomo :-)

aagata madziasek wstawię wstawię :)
 
pandora, agata ten sweter rzeczywiście taki fajny jest? bo jakoś mam obawy przed kupnem takich rzeczy na allegro, bo nie wiem, jakiej to jakości jest... ale podoba mi się, fajnie to wygląda.. a jakie Wy macie kolorki? od jakiego sprzedawcy kupowałyście?

Sprzedawca nazywa się majka_mw2 - kupiłam w pt wieczorem, we wt rano paczka już była u mnie.

Sam sweter moim zdaniem bardzo fajny. To jest mieszanka wełny z moherem, jest milutki i miękki bardzo. Fajnie się układa, ale - rozmiar uniwersalny jest dość duży - osoba nosząca rozmiar S lub M może w nim z lekka utonąć myślę. Pandora, też masz takie wrażenie?

Ja zamówiłam kolor popielaty. W sumie to się walnęłam, bo chciałam ciemniejszy (bodajże 'szary' na tej aukcji), napisałam do babki, ale niestety paczka już wtedy była nadana. I tak jest śliczny taki, jaki przyszedł:-) Ten udał mi się lepiej, niż ten drugi - ażurowy moim zdaniem (jest fajny, ale przy moich gabarytach jest ciut za krótki - szczuplejsza osoba na stówę w nim świetnie by wyglądała, ja wyglądam tak se chyba:dry:)

W tym ażurowym wstawiłam zdjęcie w wątku z fotami brzuchów, a w tym drugim idę dziś na imprezę, to sobie wcześniej też fotę strzelę, żeby Ci pokazać, jak wygląda na mnie.
 
IzaV poszłam za twoją radą:) kupiłam sobie zwykłe spodnie , dokładnie w takim typie jak chciałam ciążowe ( podobne do tych drapiących, toksycznych paskud) i jak dorwę moją mamę to mi je przerobi bo teraz się trochę nie dopinam. Mają suwak z boku więc wstawi się jakieś kliny albo cały pas doszyję:)
 
witajcie kolezanki!!!!
zapraszam ponownie na moje aukcje,dla kolezanek z bb daje rabat 5% na wszytsko!!!!
wystarczy,ze po zakonczeniu aukcji napiszesz do mnie ze jestes z bb a dolicze rabat na koncu!!!!

zobaczcie czy macie takie spiworki dla malenstw:
DISNEY PAJACYK ŚPIWOREK Z GUMKĄ Z USA CUDO gratis (3109839621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
PAJACYKI ŚPIWORKI Z GUMKĄ Z USA 2 SZTUKI CARTERS (3109841219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wszystkie sa nowe,nieuzywane,ja rodzilam w pazdzierniku wiec nie przydaly mi sie,ale z doswiadczenia wiem(mam corke z czerwca)ze takie spiworki/body sa idealne na lato,do wozka,nie krepuja ruchow itd...

jezeli ktoras sie zdecyduje to sprzedam wszystkie 3 za 24zl+przesylka-napisz mi tylko maila,ja aukcje zakoncze przed czasem i przesle dane do przelewu!!!Naprawde polecam,bo sama na córce przetestowalam ...a sprzedaje 3 w cenie 1....firmy disney/motherhood i carters nie usze reklamowac jesli chodzi o gatunek

ponadto zapraszam na inne moje aukcje-mam super levisy na czas "po ciazy",nówki jedynie za 40zl...wysoki stan zakrywa brzuch,a marki tez nie musze reklamowac...rozmiar 40-42...zapraszam

popatrzcie tez na inne moje ciuszki,robie mega mocne zblizenia zebyscie zobaczyly jakosc ubranek,a mam ich naprawde bardzo duzo

99% z USA...


zapraszam drogie kolezanki,wiele mam z bb juz kupowało u mnie ciuszki i nadal kupuje

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Dziewczyny, zaglądacie pewnie do h&m? :) u mnie był duży wybór z tych wyprzedażowych. Ja dzisiaj kupilam tam spodnie ciążowe 7/8 czarne dżinsowe za 30 zl :) i dwie tuniczki jeszcze takie grubsze na teraz były po 40 zł :) wciągnęłam trochę brzuch i po ciąży też będą dobre bo się fajnie układają.
 
reklama
m.lena....super nawet nie wiedzialam, ze sa wyprzedaze w h&m teraz... chyba też się wybiorę na zakupy:-)
 
Do góry