reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Nas i Maluszków

reklama
Ładne sukieneczki...
Ja kiedyś zamówilam na wesele sukienke z Bon Prix( dla mnie i dla siostry- dwie różne) ...niestety na zdjęciu wyglądała na duuuuuzo ładniejszą a w rzeczywistości byla to taka"szmatka"...no i się zraziłam...
 
Toska- a niech będzie mini ;-) Co tam ;-) Najwyżej by się legginsy założyło. Na razie i tak się nie zdecyduję. Ale może na urodziny sobie zażyczę ;-)

Agata - też tak po chwili namysłu o tych wiązanych pomyślałam. Że super, ale jak się ma piersi normalnych rozmiarów, a nie jakieś XXXXXXL. Przy takim cycu to już ciężko znaleźć staniki z "ramiączkiem" na szyję :baffled:
 
Cwietka dzięki wielkie! też przeglądałam bonprix pare dni temu ale same mini obcisłe na opalonych, ubranych w szpile paniach mi wpadały w oko;) więc chyba poczekam do następnego sezonu hahaha. A poważnie to najbardziej mi się podoba ta Sukienka Idealne w upalne dni sukienka • 99.99 zł • Bon prix
i jeansowa ale jak założe do niej jeansową kamizelkę czy kurtkę które lubię to będzie już dziewczyna kowboja ze mnie:D (Swoją droga wpadły mi takie buty ostatnio w rękę co by pasowały hahaha) No i chyba już nic nie kupię przez internet żeby nie było skuchy jak z tą że na dole falbana ma obwód wieży Eiffla. Tylko jest problem bo nie cierpię chodzić po sklepach!aaaaaa
 
Zenia są też bikini na grubszym pasku zapinane na szyi. Koleżanka ma dość obfity biust i takie nosi, czyli da się;-) nie poddawaj się tak szybko;-)

Kasiarj ja kupuję tego typu sukienki w indyjskich sklepach.
 
Agata - super !

Kasia - ja długich nie lubię ale jeśli Ty lubisz to w niej pomykaj :)

Jagoda - tak to jest z uniwersalnymi rozmiarami

Cwietka - ładne ładne
 
reklama
Do góry