reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Nas i Maluszków

tak, są przeceny, z tym że u mnie w mieście są dwa sklepy i w jednym bardzo duży wybór, a w drugim nie znalazłam żadnej przecenionej rzeczy ciążowej. Więc to kwestia chyba zatowarowania sklepu.
Do tego jeszcze jak chcecie zniżkę do h&m 25% to zapiszcie się do newslettera na ich oficjalnej stronie i dostaniecie w mailu kupon z rabatem na jedną rzecz :) jeszcze 3 dni temu mi się udało więc spróbujcie, zawsze się można z tego wypisać :)
 
reklama
oto moje zakupsy. Spodnie do przeróbki na ciążowe i bluzka, która pomieści bęben:) W h&m w warszawie też już ciążowych przecen nie widzę. jeszcze jakieś dla dzieci wiszą tylko
IMG_3492.jpg
 

Załączniki

  • IMG_3492.jpg
    IMG_3492.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 36
Kasia - fajna bluzka :-) I jaki ładny kolorek.
Ja się powoli nastawiam na szukanie jakiś topów na lato i bida z tym. Jakby któraś z Was coś takiego widziała, to dajcie znać. W necie albo trafiam na jakieś szmatki w "rozmiarze uniwersalnym" albo ceny są z kosmosu - 70 zł za topik na ramiączkach to trochę za dużo :baffled:
 
Też byłam w H&M w niedziele z mamą. Kupiłam 2 pary legginsów za 39 zł sztuka. To chyba ich zwykła cena, przecen u mnie nie widziałam. Ale jeansy były za max 129, więc w Szczecinie chyba troszkę taniej niż w Krakowie. Ale najlepsza była moja mama, zobaczyła niemowlęce rzeczy i zachwyciła się ileż to teraz można kupić cudowności od ręki po czym dodała "no to w lipcu trzeba będzie zacząć zbierać":oo: Pffff... w lipcu...
 
Dziewczyny ja kupuje tanie ciuchy bo po co przepłacac ?
ostatnio kupiłam sobie bluzko-sukienkę za 25zł :-D i leginsy za 20zł :-D
 
Oto moje ostatnie zakupy ;-) w sobotę jadę do Poznania po wiosenne balerinki i strój kąpielowy ;-)
ciąża ciuchy.jpgciąza ciuchy.jpgciaza ciuchy.jpg
 

Załączniki

  • ciąża ciuchy.jpg
    ciąża ciuchy.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 47
  • ciąza ciuchy.jpg
    ciąza ciuchy.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 43
  • ciaza ciuchy.jpg
    ciaza ciuchy.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry