reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zasypianie maluszka...

elcia - spróbuj może kropelek, ja póki co podaję Espumisan, mam nadzieje, że w zupełności wystarczy... do tego wg wskazówek dziewczyn - masaż brzuszka, kładzenie na brzuszku i masaż krzyża, mój lubi być przerzucony przez rękę - wtedy jest na niej brzuszkiem i pruki lepiej lecą, ogrzewanie brzusia, podkurczanie nóżek... dziś włączam dodatkowo herbatkę koperkową z BoboVity.

wszystko to robie i juz z autopsji z Oli tylko ze z Oli było lzej a tu mała tak płacze ze same płakac sie chce zakupila mi znajoma te sab simplex moze pomoga tylko niewiem jak podawac dziewczyny moze cos napiszecie?
 
reklama
ja nie mam pojęcia jak to się podaje i unas pomaga pozycja ja leżę na plecach małą kładę na sobie brzuszek do brzuszka mocno przytulam i masuje krzyż ale i czasami to też nie działa więc szukamy nowych pozycji i tak w kółko niestety żadne dodatki na kolke typu infakol biogaia u nas nie działają (pomogły tylko na samym początku albo mi się tak wydawało )
 
Zamówilam to cudo z Niemiec... zobaczymy jak podziała, na razie popijam majeranek :p
Na kolki przybrałam też inna pozycję do karmienia. mały leży mi na brzuchu dupskiem do góry i tak cyca. Lepiej mu sie po tym odbija i od razu ma masaż robiony na brzuszku.
 
Majeranek jest wskazany przy wzdęciach, dlatego dodaje się go do potraw ciężkostrawnych tj zupa fasolowa, grochowa itp. Majeranek wpływa pozytywnie na perystaltykę jelit.
U mnie w ulotce jest napisane, że Espumisan można podawać od 4 tygodnia życia.
 
wszystko to robie i juz z autopsji z Oli tylko ze z Oli było lzej a tu mała tak płacze ze same płakac sie chce zakupila mi znajoma te sab simplex moze pomoga tylko niewiem jak podawac dziewczyny moze cos napiszecie?
Przed karmieniem na łyżeczce 15 kropelek trzeba podawać, jeśli karmisz piersią a jeśli butlą to do każdej butli te 15kropelek dajesz.
 
mam pytanie odnoscie tycj kropli sam siplex , chodzi o to ze moja mala tak po zjedzeniu pomarudza ok 1,5 godzinki , nie jest to typowy krzyk kolkowy , ale takie popłakiwanie po ktorym widać ze cos jej jest , przewaznie jak sie pomeczy pomarudzi i posteka robi kupe i zasypia .wiec jest sens kupowac te kropelki?? w takim przypadku???
 
Hej dziewczyny :)

moja córka w sumie dopiero niedawno zakapowała do końca kto tu jest mamą (dość długo nie mogłam do siebie dojść w połogu) i teraz domaga się noszenia, (nie)stety tylko na moich rękach. Pojechaliśmy dziś z mężem na spacer nad jezioro i wyszło że 3/4 drogi musiałam ją nieść, bo przy każdej próbie powrotu do wózka albo przekazania jej mężowi był koszmar :/ o wieczornym kładzeniu spać nawet nie wspominam, bo płakać mi się momentami chce.. mam pytanie do dziewczyn, które korzystają z chust: jak to dokładnie wygląda? i jaki konkretnie model polecałybyście?
Pozdrawiam :))
 
reklama
Patina26 ja mam te krople i najpierw podawalam prosto do buzi po 10kropli a teraz dodaje je do kazdej butelki z mlekiem po to aby zlikwidowac piane, wystarcza 2 kropelki i w oczach widac jak piana zanika, problemu nie ma nawet nie postekuje ani nie marudzi. Przed kroplami zadarzaly sie ataki placzu. Plus jest taki ze nie idzie ich przedawkowac.
 
Do góry