reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Zdjęcia naszych kruszynek z USG

Kinia

sierpień 2009
Miasto
zachodniopomorskie
Rozwiązania
0
Widzę, że na jednym z wątków pojawiają sie już zdjęcia z usg. Pomyśłałam, że dobrze by było otworzyć nowy temat, żeby był porządeczek u sierpniowych mamusiek :) i łatwo mogły odnaleźć to czego szukają.

Zapraszam do wklejania zdjęć :-)

reklama

wampirka20@wp.pl

Fanka BB :)
Miasto
Paryż
Rozwiązania
0
mam 8 zdjęć z usg mojej kruszynki ale nic na nich nie widac,przynajmniej ja tak uwazam ze sa mało wyraziste,w srode mam kolejna wizyte u ginka,pewnie mi da kolejne fotoski,wiec jak coś to wkleje:)dziewczyny cudne te wasze fasolki i groszki!!!

nati/misio

Mama Nadusii i Maksia :-)
Miasto
Skawina, Poland
Rozwiązania
0
dziewczyny śliczne te wasze fasolki:-) ja byłam u gina w czoraj ale usg bede miec dopiero za tydzien .

Zoa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Te nasze maleństwa takie na razie podobne do siebie są ;-) Tu moje w wieku 6 tyg. i 5 dni:

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry