reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków :)

reklama
Rabbit jakie słodkie i malutkie kruszynki. Gratuluję. Domyślam się, że Julka leży po prawej a Jasiu po lewej stronie ?
 
Rabbit jeszcze raz napisze ze cudne maluchy macie! :) I fajnie im,ze maja siebie nawzajem:tak:
A to jeszcze kilka zdjec naszej pociechy, bo i tak musialam wgrac na koputer zeby sie rodzince pochwalic:) Maly tak nazdjeciach pyzowato wychodzi, ana zywo mi sie taki drobniutki wydaje hehe;)
max pierwsze fotki 054.jpgmax pierwsze fotki 059.jpgmax pierwsze fotki 030.jpgmax pierwsze fotki 035.jpg
 
reklama
Rabbit cudne anioleczki :-):-):-)

pryzybela piekny jest :-):-):-)

mam nadzieje, ze sie nie obrazicie , ale pokazalam wasze dzieciaczki mojemu R, bo siedzial obok mnie i jak zobaczyl to usmiechnal sie i powiedzial ze slodziutkie sa :)
 
Do góry