reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków :)

Tak jak obiecalam na watku glownym kilka fot z naszych dwoch wypadow IMG_0733.jpgIMG_0757.jpgIMG_0760.jpgIMG_0772.jpgIMG_0779.jpgIMG_0805.jpgIMG_0823.jpg
 
reklama
maggie piękne zdjęcia, uwielbiam oglądać takie z zamazanym tłem, jak twoje. A robione zwykłym aparatem czy lustrzanką? No i Kuba taki pogodny na tych fotkach, ślicznie.
 
maggie piękne zdjęcia, uwielbiam oglądać takie z zamazanym tłem, jak twoje. A robione zwykłym aparatem czy lustrzanką? No i Kuba taki pogodny na tych fotkach, ślicznie.

Dzieki Jewcia:-) Choc ta podroz taka sielankowa nie byla jesli o Kube chodzi;-)
Uchwycilam same usmiechniete momenty;-) A co do aparatu to lustrzanka
 
Fajnie dziewczyny Wasze maluchy wyglądają w takich odświętnych ubrankach, niby tu poważnie a śmisznie zarazem :-D:-D
Jak Wiktorek super siedzi w wózku , czapule ma super!!
Maggie super zdjęcia , Kubuś taki uśmiechnięty, co ta mama narzeka ze łobuz :laugh2::laugh2:
 
Anek no prosze jaka silna dziewczyna :D jak ładnie sobie stoi :) my jeszcze tak nie potrafimy, moja Ola to nawet sama siedzieć nie umie, tylko przez pare sekund i przewraca się na boki
 
reklama
Do góry