reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

No mierzyl wszystko na normalnym obrazie usg, ale zdjatka pstryknał na 3 D, też się cieszę:)
Tylko z ta płcią jestem zawiedziona, bo na pewno jakby się dobrze przyjrzał to by było widać..och i dalej ta nieświadomośc..
I jak jeżdził po brzuchu to chyba specjalnie tak zdjątka pstrykał, żebym za bardzo nie widziała co tam jest.. bo pytałam,go czy to tam co widać to jest to co myśle,,czyli ptaszek..a on mówi, ze to pepowinka, i woli teraz nie mówić, żeby nie było pomyłki, bo teraz sie wytwarzaja narządy właśnie. I na następnej wizycie na 100% będę wiedziała..

No trudno poczekam, a ubranka dalej uniwersalne :baffled:
 
reklama
Dodi a na moje oko to chlopiec:) naprawde, tak bym obstawiała. Ale fotki fantastyczne, naprawde super widac w 3 d. Widać, że maluch lubi się fotografować. Słodziak taki. ja jeszce muszę czekać 2 dni na wizytę.
 
Dodi sliczne malenstwo:) az co za cudo:)
mi tez powiedzial ze za wczesnie i nakolejnej postara sie ocenic co bedzie :) OBY:)tez mi tlumaczyl ze teraz wszystko sie wytwarza i mozna latwo o pomylke choc nie powiem co szukal no ale po co robic nadzieje lepiej miec pewnosc i moze i lepiej ze nie powiedzial co jest bo za miesiac moglibysmy sie rozczarowac...
 
No ciekawe która z Was dobrz obstawiła..hehe sama jestem baaardzo ciekawa, ale lekarz tak robił, żebym nie widziala tamtych części ciała, żebym go nie wypytywała:)
 
reklama
usg3D.jpgusg 3D 13 tydzień

nie mam skanera, więc zdjęcie zdjęcia -stąd może nie najlepsza jakość :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry