reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Cieszę się dziewczyny, że na wizytach wszystko ok. Moja państwowa ginka stwierdziła, że następna wizyta 9 października będzie ostatnia. Jak to powiedziałam prywatnej, to się bardzo zdziwiła, że mnie tamta już nie chce widzieć przed porodem.
 
SonySony no niestety ostatnia wizyta u mojej gin, do której chodziłam od początku. Jeszcze jutro jadę do Wrocławia prywatnie po skierowanie do szpitala jakoś na połowę października i na tym zakończe wizyty w ciaży u specjalistów.A chciałabym zauważyć, że powinnyśmy sie z tego cieszyć:-) Ale jednak jakoś tak się przywiazałam do tej mojej lekarki, że tak smutno...
 
super że wizyty udane!
ja mam kolejną w 37 tc no i potem jak dobrze pójdzie to w 39 i pewnie koniec, już nie mogę się doczekać :-) chociaż do tych wizyt to faktycznie można się przyzwyczaić z tym że ja przez całe miasto muszę jeździć i po porodzie zmieniam lekarza bo zmieniłam w ogóle przychodnię na taką co mam kilka min od domu i tam sobie muszę jakiegoś gina dobrego wypaczyć
 
Cieszę się,ze miałyście udane wizyty kobitki:tak:
Ja jestem w szoku,że już miałyście ostatnie wizyty:szok: Mój gin wręcz kazał mi przychodzić co tydzień do niego do puki nie będę miała terminu porodu,jeśli termin mi minie to mam iść na wywołanie do szpitala.
dziś byłam na ktg,młodemu serducho bije jak dzwon:tak: szkoda tylko,że coś nie chce mu się wyłazić:-D
 
Cieszę się, ze wizyty udane i wszystko dobrze.

Ja mam wizytę jutro i kolejną za dwa tygodnie, a potem jak nic nie wykluje to między 15 a 17 mam się zgłosić do szpitala.
 
cześć Dziewczyny

ja dziś też po wizycie... w sumie wszystko dobrze mała
się nie martwić bo na tym etapie nie jest to nic niezwykłego. Poza tym mała nadal głową w dół więc tu też się raczej nic nie zmieni, pobrał wymaz na GBS i czekamy na wyniki. Następna wizyta za 2 tygodnie o ile nie urodzę do tego czasu :-)
trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty:tak:
 
reklama
Do góry