reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

27.10.2014 możecie mi wyjaśnić co znaczą te cyferki na zdj plisss
i nasze maleństwo :-D
20141106_071414.jpg
 

Załączniki

  • 20141106_071414.jpg
    20141106_071414.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 113
reklama
myszkajoasia - te cyfry po prawej stronie to nie mam pojęcia co to jest (chyba dane techniczne dot. aparatu USG), na dole masz długość fasolki CRL - 8,3mm i przybliżony tydzień ciąży 6w6d..
 
Dzisiaj kolejne badanie. Tym razem u mojego lekarza z pierwszej ciąży, w przychodni przyszpitalnej. Ciężko oszacować wiek ciąży więc póki co dobra wiadomość jest taka, że jest zarodek. Zła jest taka, że jest krwiak i odwarstwienie trofoblastu.
Plamienia jakby mniej ale to może byc chwilowe. Podniesiono mi duphaston do 3x1, do tego mam aspifox (jakas pochodna aspiryny). Czekamy do środy na akcję serduszka i mocno ściskamy kciuki. Jestem dobrej myśli.
 

Załączniki

  • 1415350728453.jpg
    1415350728453.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 86
Dzisiaj kolejne badanie. Tym razem u mojego lekarza z pierwszej ciąży, w przychodni przyszpitalnej. Ciężko oszacować wiek ciąży więc póki co dobra wiadomość jest taka, że jest zarodek. Zła jest taka, że jest krwiak i odwarstwienie trofoblastu.
Plamienia jakby mniej ale to może byc chwilowe. Podniesiono mi duphaston do 3x1, do tego mam aspifox (jakas pochodna aspiryny). Czekamy do środy na akcję serduszka i mocno ściskamy kciuki. Jestem dobrej myśli.

i ja zaciskam kciuki:*** jest zarodek..będzie i serduszko!
 
Środa tuż tuż i serducho się do tej pory rozbryka na pewno ;)
Razem z moim gumisiem trzymamy mocno kciuki Lukrecja! A to już 2 pary rąk - także na 100% będzie dobrze ;)
 
reklama
Do góry