reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki i przedszkola:)

a u mnie odliczeń nie ma...Igi siedzi 2 tygodnie w domu i muszę zapłacić za cały miesiąc...

Ula to jak płacisz skoro nie wiesz ile masz zapłacić???
 
reklama
Ja nie wiem jak to u nas jest w okolicznych przedszkolach bo nie ma naliczania godzinowego... ale przyjmując 8 godzin dziennie to jakieś 3,25 np. w przedszkolu Miłosza.

Ja tam mam 0,50 zł na godzinę:-p:-p:-p
 
Cleo place na podstawie karteczki, którą mi daje babka, ale nie wczytuję się (niby zbierałam ale ostatnio wywaliłam wszystkie, być może tam jest napisane). Kobieta mówi mi ile mam zapłacić i ja płacę - tyle :tak: Nie sprawdzam i nie przeliczam dni.

Prywatne przedszkole u nas też stosuje odliczenia, więc dla mnie super. Zresztą to własność H kolegi, więc jestem dobrej mysli.
 
a u nas 1,5zł za godzinę. Od marca będzie rozliczanie czasowe....nie wiem jak to wyjdzie. Ale jak Młodego nie ma w przedszkolu to zwracają mi za jedzenie (6,5)
tak więc nie jest źle
 
Dziewczyny, jestem, żyję - nia miałam neta. Postaram sie nadrobić w tym tygodniu.
Mam teraz pilne pytanie - jak płacicie za zajecia dodatkowe w przedszkolu ?

Czy podpisywałyście umowę z firmą dostarczajacą zajecia i tej firmie płacicie ?
Czy płacicie przedszkolu czy moze Radzie Rodzicow ?

dzięki z góry. U nas z tym straszny bajzel jest i musimy zmienić system, więc chcę się dowiedzieć jak to jest w innych przedszkolach.
 
agrafka u nas każde zajęcie dodatkowe płaci się osobno, tzn. angielski ma swój nr konta, tańce swój, gimnastyka swój. fundusz rady rodzciów to też osobne konto i z niego opłacana jest rytmika!
 
reklama
Do góry