• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Życzenia i gratulacje ;)

Najlepsze życzenia i buziaki
dla dzisiejszych solenizantów:
Saruni, Majki i Huberta!!!!!

332065.0.jpg

i od nas tez :)
 
reklama
reklama
Dziś równiez wszystkim dzieciaczkom
składamy najserdeczniejsze życzenia Mikołajkowe,
dużo, uśmiechu, zdrowia, szczęścia oraz dużo prezentów :-)


santa014vu5.gif

Emilka z mamą


 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry