reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

Joooł ale naskrobane Jeny !!!
W jednen dzień 8 stron !!!
Chyba jakiś rekord chcecie pobić ????

Gapcio GRATULACJE !!!
Straciatella ...nooo taniec zajefajny !!!

Przepraszam ale zapomniałam już co przeczytałam wcześniej :baffled:

Wszystkim ciężaróweczkom
NUDNEJ SPOKOJNEJ I ZDROWEJ CIĄŻY !!!

A staraczkom
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
bardzo mooocno !!!!!!!!!!!!
 
reklama
Dziewczyny,a mnie coś odbiło hehe...:-D Skojarzenia mam...na górze,na stronce BB są różne wpisy o konkursach dla mam itp, i w jednym z nich jest "do wygrania szczoteczka elektryczna"...ja przeczytałam,że EROTYCZNA.:-D:-D Mało tego,P. dzwonił do mnie,ja jak zwykle miałam dźwięki wyłączone,a on do mnie "To wibracji też nie czułaś?",a ja -głupia- z oburzeniem,że mój wibrator, to moja sprawa...i dopiero po chwili uświadomiłam sobie,że kompletnie się nie zrozumieliśmy. Ahahahaha, popłakałam się ze śmiechu po tej rozmowie...:-D:-D
gapcio ja też serdecznie gratuluję :-) W ogóle,to twój nick dość znajomy mi się wydaje...nie byłaś kiedyś przypadkiem na wrześniówkach 2009??:confused:
Chyba się zaraz położę,bo jeszcze mnie dziwne myśli napadną w związku z...nie wiem,lodówką,bo tak dziwnie "mruczy" i w sumie też wibruje.:-D
To znak...od jutra na nowo staranka.:-)
 
O jeny karotka ale się uśmiałam !!!!!!! Aż córcię obudziłam !!!! Ohhhh !!!
Jakąś śmiechawicę dostałam !!!!!!!!!!!!!

Idę spać z uśmiechem na buzi !!!

Dobrej nocy !!!
 
Haha,dziewczyny, cieszę się,że wam humorki poprawiłam ;-) Sama się jeszcze z siebie śmieję...:-):-)
Ale ok,już naprawdę minuta osiem i do łóżka,bo jutro znowu będę miauczeć,że to urzędu nie chce mi się iść...a załatwić to trzeba.:sorry2:
To dobranoc serduszka kochane,śpijcie dobrze,do jutra!!!!! :*
 
Taaaa karotka najpierw nas rozbawiłaś a teraz spać idziesz...a mnie tu nadal trzepie ze śmiechu ...ciekawa jestem czy nie zgwałciłaś lodówki ??? Choć prędzej rzuciłabyś się na mikrofalę bo nie wieje od niej chłodem ...co ???

Oj znam to uczucie..znam !!!
 
dorcia, karotka lodówka lodówką, ale żeby tylko jakiś sąsiad nie przyszedł niczego pożyczyć ;-) ja jak mam dobry dzień, to czasem nie mogę się opanować, żeby się za fajnym facetem nie obejrzeć ;-)
 
reklama
benfica chyba każda zdrowa baba ma w dni płodne ochotkę na sex !!! Mnie często "nosi" w niepłodne dni,np przed @ a to chyba już jest nieco dziwne :baffled:

karotka ustalmy...cukru nie masz, soli też nie !!! Żeby nie było !!! Hehehehe

Maja widzę że masz dwie nastoletnie pannice...moja córa ma 10 lat ale coraz częściej jej nie poznaję..czasami wymiękam :(
 
Do góry