reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

reklama
Mojemu synkowi też ropiało oczko. Rumianek i sól nie pomogły. Nie pomogły też krople sulfaremid. Zadziałały dopiero kroplez antybiotykiem. Po dwóch dniach znaczna poprawa.
 
Dzieciom nie można przemywać oczu rumiankiem!
Ziele świetlika można stosować, potwierdzone u kilku pediatrów.
Nie zakraplamy nim oczu dziecka tylko nasączamy wacik i przemywamy, pomaga bardzo szybko.
 
Doti, konsultowałam się w sprawie rumianku i owszem można jeżeli dziecko nie jest na niego uczulone.

Kopacz, ja jestem po cc i leżę na brzuchu od jakiegoś czasu, ale u mnie już prawie 6 tyg minęło.

Ja również mam pytanie do dziewczyn po cc. Czy tuż przy ranie macie tak jakbyście nie miały czucia w tym fragmencie skóry?
 
Dzięki Doti, już myślałam, że z moją raną coś nie tak. Wizytę u gina mam dopiero za miesiąc, bo jest na urlopie niestety.

Pytanie do dziewczyn, które skończyły połóg, bądź są na jakie finiszu. Rozpoczęłyście już współżycie? Zastanawiam się czy pozwolić już mężowi dobrać się do mnie. Nie wiem czy to nie za wcześnie, a może niektóre nie czekały do końca połogu?
 
Dziewczyny wybaczcie że tylko z pytaniami poki co

Karmie piersią i.czuję, że ssie, widzę że pracuje całą paszcza, ale nie słyszę odgłosu połykania. Ssie nawet 20 min i wypluwa, już potem nie chce. Czy ten odgłos musi być?

Czy u Was też tak jest że dzieci nakarmione, przewiniete i zaczyna nagle ryczec udaje się uspokoic a po chwili znow ryk? Nie mogę już wytrzymać tego płaczu :(
 
Darunia - ja zapytam lekarza na kontroli po pologu. Podejrzewam, ze pozwoli, choc ja nie czuje sie na silach :/ Undomiel - musisz zobaczyc po buzce i po szyjce czy przelyka. U nas wyraznie to widac. Z ta druga kwestia nie pomoge ,bo dzis mam to samo :((
 
reklama
Undomiel spróbuj przy takim napadzie płaczu podnieść dziecko do odbijania. Mój prawie nie odbija po jedzeniu, ale po kilku minutach zdarza sie alarm
 
Do góry