reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

Moja starsza miała ospę w wieku 3 lat.Przyniosła z przedszkola. Panowała wtedy istna plaga. Właściwie wszystkie dzieciaki chorowały jedno po drugim. Przeszła ją bardzo łagodnie.
 
reklama
Mi też na płacz pomaga tylko picie a jeśli nie usnie przy cycu to już nie zasnie i będzie ryk. Tylko teraz on pije i pije a ja dłużej niż 30 min z jednej piersi nie daje rady Dziś uzyłam kapturka i źle chwycił, chcialam poprawić i jak mu wyjelam to okazalo się że już leje się krew, nie kapie a leje się:( dlatego teraz. Drugiej się boję podawac na dłużej. Ile. Wasze dzieci piją?

Czasem też zasnie jak po.ryku dostanie z 20 ml MM, ale teraz ulał po 10 i nie wiem czy nie za dużo mu daje:(
 
Wypił 20ml a chlusnal dość mocno, to było o 12:45 a ostatnie karmienie trwało 30 min i zaczeło się o 9;40. Dodam że puszcza bąki.i. Od rana zrobił 4 duże kupy. Teraz cały czas ryczy, daje się uspokoic smoczkiem który intensywnie ssie i za chwilę znow ryk. Dlatego myslalam że jest już glodny. Brzuszek ma twardawy.
 
Undomiel -my wczoraj mielismy ciezki dzien. Cycal, ale tak go piardy meczyly, ze plakal i sie na nim wyzywal zamiast jesc. Ktos mi dzis napisal, ze jak dziecko placze przy cycu to trzeba dac na odbicie i u mnie skutkuje. Jak mu sie ulewa i ma zadanie terrorystyczne to czekam az sie uspokoi, ale jak nic to nie daje to daje cyca z nadzieja, ze usnie. W zyciu nie wytrzymalibysmy 1,5. Dziec powinien moim zdaniem aktywnie jesc od 7 do 30 min. Pozniej to juz tulenie i przetrzymywanie zakladnika :p

Moj je roznie. Od 5 do 20 min. Po 30 probuje go odstawic
 
reklama
Darunia ja po 6 tygodniach skusiłam się na małe przytulanko:) Nie czułam żadnego dyskomfortu :)

A jam mam pytanie odnosnie ulewania. Wczesniej Julka praktycznie nie ulewała zaczęło sie okąd podaje jej Infacol na wzdecia, myslicie, ze to jest przyczyna??
 
Do góry