reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

reklama
Mój młody ulewa praktycznie po każdym piciu. Nie daję mu żadnych specyfików. Dokarmiam młodych mm, ale myślę że to nie ma nic wspólnego z tym, bo przed podawaniem mm też ulewał.
 
małgorzatka czyli jak przestanę dawać to powinno sie unormować??

Ja miałam dokładnie tak samo z tutejszymi kroplami na gazy:baffled: miałam podawać to przed każdym karmieniem i za każdym razem mała mi wszystko zwracała, a ulewać potrafiła dwie godziny po karmieniu, takim gęstym płynem jak te krople. Odstawiłam je i się w miarę unormowało, choć Laura od samego początku ulewa. Ale po tych kroplach to była masakra.
 
Undomiel jak chlusta to wymiotuje. Wtedy trzeba dać cyca bo pusty żołądek

Dzięki za odpowiedzi!!! :*

No w sumie była różnica, bo za pierwszym razem to na odbiciu mu trochę się wylalo, a potem to był ewidentny chusty.

Ja bym z chęcią dała cyca, ale boję się że drugi się rozkrwawi. A tego krwawego to nie wolno dawać?
 
Była u mnie laktatorka i jest ok ze ssaniem, nauczyła mnie spod pachy.

Też tak mialyscie, że podczas nawalu albo zmiany ze smolki w kupę było mnóstwo.kup? U nas dziś 10!!!
 
Na początku maluchy robiły mnóstwo kup. Teraz co drugi dzień.

Dziewczyny czy w czasie karmienia piersią można stosować maści na opryszczkę ust? Wyszło mi to cholerstwo. A całą ciążę miałam spokój.
 
reklama
Darunia mi gin powiedział, że w ciąży można (miałam w I trymestrze), zakładam, że w czasie karmienia pewnie też. 100% nie mam, więc pewnie dla potwierdzenia postarałabym się skonsultować z lekarzem, albo przynajmniej z farmaceutą jak nie masz możliwości.

A i ja używałam w sumie Sonolu, bo on ma tylko albo aż mentol i kwas salicylowy, bez leków przeciwwirusowych. Jak coś polecam, ładnie wysusza, to i szybciej się goi.
I czytałam, że trzeba uważać na dzieci i obserwować czy zima się na piersi nie przeniosła. Nawet nie wiedziałam, że może, ale widać może.
 
Ostatnia edycja:
Do góry