reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady na CITO!

reklama
U mnie też schodziła skóra z brzuszka i w zgięciach wszystkich. Zaczęłam kąpać małą w oilatum i przeszlo. A oliwką smaruję zwykłą z hippa.
 
Ja też smarowalam balsamem albo kąpiel w emolium.
Mika ja też krwawilam kilka dni potem ponad tydzień nic i jak zaczęło lecieć to sie zastanawiałam czy do gina nie iść...ale potem zmieniło obfitość i kolor, a teraz znow już wkladka wystarcza
 
Nie goi sie Olkowy pepek :( Kikut odpadl w niedziele i pepek sie slimaczy. Smarowalam Octeniseptem, probowalam spirytus 6)70% i masc z antybiotykiem. I nic :(
co jeszcze mozna zrobic??
Olus ma gleboki ten pepek i nie wiem, czy dokladnie czyszcze :(
 
Hubson, a on ma taką kieszonkę? Taki wywinięty pod spód? Bo może trzeba go odwijać i tam czyścić?
Dziś mi lekarz to pokazywał i mam tak czyścić. Mojemu pępek odpadł wczoraj :tak:
 
hubson mi połozna wkkladala tam patyczek nasaczony octeniseptem, wkladala gleboko i lecialo troche krwi az ale nie kazala sie przejmowac tylko tak "doglebie"czyscic.
ja mam pytanie odnosnie mnie. co moge brac na przeziebienie??? to co w ciazy??? bo czuje sie fatalnie, gnaty bola strasznie, łamnie mnie wszedzie, na przemian zimne poty z dreszczami....... mialam problem z piersia ale od dwoch dni juz jest okej i czuje sie jakbym byla przeziebiona ale tez mozliwe ze jeszcze trzyma mnie to zapalenie piersi.........
 
reklama
Lui, u mnie na zapalenie piersi i goraczke (prawie 40 stopni) pomogło częste odciaganie pokarmu, chłodna kapiel i paracetamol. Wg szpitala to jedyny bezpieczny lek podczas karmienia jednak sa towniez szkoły ze mozna stosowac także ibuprofen.
 
Do góry