reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Ha,ha przecież my wszystkie kobitki siedzące w domu to nic nie robimy:szok: :baffled: .Samo się sprząta,gotuje,prasuje.Dziecko też samo się myje,przewija i spaceruje.Samo sobie zrobi jeść i samo się nakarmi.A my leniwe babska tylko czekamy żeby się powyżywać na tych biednych zapracowanych mężach.Czepiamy się tych bidulków zamiast być na każde skinienie.A jeszcze powinnyśmy być piękne,zwiewne i powabne,pachnące i cały czas uśmiechnięte:baffled: :baffled: :baffled: .No i oczywiście mieć zimne piwko dla swego Pana w lodóweczce:oo2: :surprised: .
Oj żeby tak chociaż jeden chłop spróbował urodzić dziecko,tylko urodzić i nic więcej:laugh2: :laugh2: :laugh2: .

Donatella dobrze napisane:tak:
 
reklama
Donatella, samo sedno.
I myślą jeszcze, że wszystko co robimy to na złość żeby im życie zatruć.
A przecież my wszystko dla ich dobra :-)
Niby w żartach mówią o sobie "Pancio Dobrodziej". :-D
Owszem zabawne to, do rozpuku. :-p
 
Dziewczyny... rece i nogi opadaja jak to wszystko czytam:szok: :szok:
AniaM, tego twojego to chyba Bog opuscil!!! Jak on smie tak powiedziec o Olence!!!:wściekła/y: :wściekła/y: Slabo mi sie zrobilo jak to przeczytalam!!! Wiem jak bardzo sie boisz odejsc, czlowiek zawsze boi sie nieznanego... Pomysl jednak czy moze byc Ci gorzej bez niego czy z nim?? Przeciez z tego co piszesz jest wlasciwie juz sama:-( Rodzice na pewno Wam pomoga, bo bardzo was kochaja i Ciebie i Olunie! Pierwszy krok jest trudny i na pewno nie bedzie latwo ale czego sie nie robi dla dobra dziecka!
Nie pozwol tez wmowic Ci, ze to twoja wina i ze nigdy nie bedziesz szczesliwa!!! Musisz wierzyc, ze bedziesz i ze Ola tez bedzie miala udane zycie - przeciez ma Ciebie za mamusie!!!:tak: Taki zwiazek tylko nauczy ja niskiej samooceny i braku szacunku do samej siebie i w przyszlosci to Ona moze byc w Twojej sytuacji, bo bedzie miala tylko taki przyklad!!!
Sciskam i trzymam kciuki za was dziewczynki! Buziaczki dla Oli od Elli.;-)
 
A wiecie Dziewczyny co mnie wkurza najbardziej jak słysze...od takiego mężowego wujka usłyszałam co mamusia (czyli ja ) zmęczona ...nie możesz być zmeczona.:wściekła/y: ..skąd nie mogę praca na dwóch etatach i opieka nad dzieckiem i prowadzenie domu...nie mam siły ...ale nie mogę być absolutnie zmęczona.:-( :-( poza tym co to znaczy siedzenie z dzieckiem w domu.....kurcze napewno facet to wymyślił....to jest cięzka praca...jak każda na etacie..:tak: :tak:
 
no ja to zawsze wtedy mowie: ze jak m wychodzi do pracy to ja w te pedy sie pakuje, wyjezdzam na Majorke. a tam dzieckiem zajmuja sie opiekunki i kolysza go w hamaku, ja siedze na plazy i pije drinki. tuz przed koncem pracy m wracam do domu, rozrzucam wszedzie zabawki i ciuchy, brudze garnki i udaje jaka to ja zarobiona jestem :cool2:
 
no ja to zawsze wtedy mowie: ze jak m wychodzi do pracy to ja w te pedy sie pakuje, wyjezdzam na Majorke. a tam dzieckiem zajmuja sie opiekunki i kolysza go w hamaku, ja siedze na plazy i pije drinki. tuz przed koncem pracy m wracam do domu, rozrzucam wszedzie zabawki i ciuchy, brudze garnki i udaje jaka to ja zarobiona jestem :cool2:

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
dobre!!!!!! czy mogę w razie czego zacytować to mężowi?????:-D
 
a ja troszeczke z innej beczki......jestem wsciekła bo moj m ...jakies chorobsko do domu przyniósł...... no i obydwoje z Patryniem juz kichamy i smarkamy ......a tu pojutrze przeprowadzka ......:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: ...........oj nie wiem co to bedzie jak sie mi mały powaznie rozchoruje:-( :-( :-(
 
mokkate: pewnie ze mozesz ;-) w koncu kazda z nas na taka "majorke" wyjezdza- oczywiscie weglug naszych Panow :-D

tereska: moze to tylko chwilowe oslabienie przed przeprowadzka i jak tylko przeniesiecie sie na nowe miejsce bedzie juz dobrze! ;-) trzymam za was kciuki!
 
reklama
Ja wlasnie polozylam selinke, ale trwalo to 30 min :sick:
rano spala tyko 30 min
juz nie wiem jak ja ostatnio usypiac , nawet na spacerku nie chce spac tylko sie zlosci
mam dosyc :-( bo jak tak malo spi jest strasznie marudna caly dzien

ide sie pakowac bo wieczorem wyjezdzamy na weekend

pozdrawiam wszystkie mamusie :happy:
 
Do góry