reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, zakupy, porady itd :-)

Kołyska Mojżesza, to był strzał w dziesiątkę przy córce. Teraz też kupię.
Trzeba tylko uważać na płozy, bo są dwa rodzaje płóz. Mają bujać dziecko w górę i w dół, jak w łonie mamy, a nie na boki. Przy zakupie warto zwrócić na to uwagę.

Nie jestem przesądna. Wyprawkę kupowałam zawsze od początku każdej ciąży. Teraz pomalutku również kupuję uniwersalne ubranka.

Kilka dni temu poszalałam i kupiłam kocyk La Millou. Mam nadzieję, że nie będę żałować.
 
reklama
Kołyska Mojżesza, to był strzał w dziesiątkę przy córce. Teraz też kupię.
Trzeba tylko uważać na płozy, bo są dwa rodzaje płóz. Mają bujać dziecko w górę i w dół, jak w łonie mamy, a nie na boki. Przy zakupie warto zwrócić na to uwagę.

Nie jestem przesądna. Wyprawkę kupowałam zawsze od początku każdej ciąży. Teraz pomalutku również kupuję uniwersalne ubranka.

Kilka dni temu poszalałam i kupiłam kocyk La Millou. Mam nadzieję, że nie będę żałować.
Ja też nie jestem przesądna ale jak na razie jakoś się boję. Nie wynika to z przesądu bo nawet takiego nie znam ale dlatego, że może też do mnie to nie dociera :) hehe póki co raczej czytam i szukam różnych rzeczy w internecie. Ja planuję kupić bujaczek Tiny Love, który może sprawdzić się podobnie do takiej kołyski :)
Z La Millou podoba mi się milion rzeczy więc pewnie jak poznam tylko płeć dziecka to wydam tam majątek :)
 
Dla mnie jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie... Mysle że dopiero po 20 tyg będę się zastanawiała co kupic... To przez moje straty. Nie znioslabym widoku rzeczy kupionych dla maleństwa gdyby sie cos stalo...
A w domu mam łóżeczko po córeczce i ubranka. Wózek sprzedaliśmy czego baaardzo zakuje... Byl świetny chociaż w miare tani... Jesli by byl chłopczyk to wszystkie ciuszki musimy kupic. Dla córki dostaliśmy od siostry. Dla noworodka. Ale teraz nie będę taka głupia... Siostra miała pretensje ze ciuszki byly rozkompletowane. Po tuzinie dzieci nie byly najlepsze jakości a ja nie chciałam byc bieuprzejma.
 
Ja sue wstrzymam jakos do 5 mca, potem powolutku będę cos kupowała powolutku. Wózek łóżeczko fotelik butelki na sam koniec.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ja sue wstrzymam jakos do 5 mca, potem powolutku będę cos kupowała powolutku. Wózek łóżeczko fotelik butelki na sam koniec.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Planujesz karmić mm? Ja miałam stos butelek przed porodem bo myślałam ze tak trzeba a tylko jedna mi byla potrzebna od jakiegoś czasu i do tej pory ja używam bo corka nie chce innej:) a karmilam piersią przez 16 miesiecy:) jak urodzę to planuje karmić dluzej:)
 
Planuje karmic jak najdluzej sie da;) ale to moje pierwsze Bobo to wlasnie nie wiem do końca co i ile jest, potrzebne; p ale butelka do herbatki czy wody na pewno bedzie;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Ja sue wstrzymam jakos do 5 mca, potem powolutku będę cos kupowała powolutku. Wózek łóżeczko fotelik butelki na sam koniec.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Ja wózka nie będę zostawiać na sam koniec ponieważ słyszałam, że niektóre firmy mają okres oczekiwania nawet do 5 tygodni na zamówienie :)

Też póki co nie planuję nic kupować ale oglądania w internecie nie mogę sobie odmówić :)
 
reklama
Ja wózka nie będę zostawiać na sam koniec ponieważ słyszałam, że niektóre firmy mają okres oczekiwania nawet do 5 tygodni na zamówienie :)

Też póki co nie planuję nic kupować ale oglądania w internecie nie mogę sobie odmówić :)
Oj, tak, ogladania rowniez; p codziennie cos tam szperam hihi a, o do wózka to zobacze jaki wybierzemy i wtedy będziemy myslec;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Do góry