reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Ha ha krasnal, ale z Ciebie wyrodna matka. Dziecko pewnie spi spokojnie a ty mu za to szlaban :) Kurcze niedlugo się to zmieni. Po porodzie będziemy chcialy zeby byly takie spokojne a teraz chwila spokoju i człowiek swiruje. :)
 
ja ciagle jade na infekcji!!! od poczatku ciazy jestem na lekach...gorsze wyniki mialam i zaraz leki, dwa miesiace temu mialam tragiczne wyniki leukocytow i zaraz leki wdrozyla, dzis mam wizyte wiec niech mi cos przepisze
Przepraszam. Zle zrozumialam ze dopiero w poniedzialek idzisz do lekarza. Nie chcialam cie zdenerwowac. Jak dzis masz wizyte to wszysykie moje rady wsadzam sobie w kieszen bo lekarz lepiej ci doradzi. Trzymam kciuki zeby bylo ok.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ha ha krasnal, ale z Ciebie wyrodna matka. Dziecko pewnie spi spokojnie a ty mu za to szlaban :) Kurcze niedlugo się to zmieni. Po porodzie będziemy chcialy zeby byly takie spokojne a teraz chwila spokoju i człowiek swiruje. :)

Taaa, moj mowi, ze on ma cykl 48godzinny. 2 dni tańców, dwa dni spania... ale bezproblemowo u mnie (tfu, tfu) to sobie chyba szukam na sile problemu...;)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Pakuje sie tylko na steryd, 4-5 dni, wiec ciuchy jakies i zwykle higieniczne rzeczy, ale jakos nie mam do tego glowy :)
Aha :) no to wez tak:

Recznik duzy i maly,
Klapki,
Pizamke,
Na dzien mozesz jakies leginsy i bluzke (tak u nas w szpitalu sie robi),
Bielizna, skarpety,
U nas trzeba miec jeszcze swoj talerzyk, lyzke, lyzeczke, widelec, maly noz
Jakies przekąski, owoce, wode, sok
Podusie dla siebie (jaśka),
Kosmetyczke (plyn do higieny intymnej, mydelko najwygodniejsze jest w plynie bo nie brudzi, jakies lustereczko, jakis tusz i cienie jak chcesz, szampon do wlosow, ulubiony krem, itd)
Szlafrok lub bluza,

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pakuje sie tylko na steryd, 4-5 dni, wiec ciuchy jakies i zwykle higieniczne rzeczy, ale jakos nie mam do tego glowy :)
Ja brałam klapki pod prysznic, kapcie, koszulkę nocną i szlafrok, bieliznę, ręcznik, podstawową kosmetyczke, wodę i dokumenty (kartę ciąży i grupę krwi) coś na zabicie czasu i ladowarke - to wszystko :)

Napisane na GT-S7560 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry