reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Jaguś ech te skarpetki, super wieści, no oprócz tsh
Lola pewnie owulka była później
Witam nowe dziewczyny i gratuluje, rozgoście się
Ja się nie mogę doczekać swojej wizyty, a to dopiero w poniedziałek, jutro chyba zrobię betę
Byłam dzisiaj z córcią u dentysty, miała małą dziurkę w piątce, ale super dzielna była
Dorcia ja takie obawy mam od zawsze, no przecież Lena, mój skarb, czy ja będę umiała tak samo kochać drugie dziecko, i czy Lena nie poczuje się odrzucona, ech my głupie
A dziewczyny czy was na pierwszych wizytach nie kierują do dentysty, okulisty jeśli są np okulary, bo słyszałam, że w naszych stronach tak
 
reklama
anik90 nareszcie jesteś :)

Milli co u ciebie?

Jest 1:40 a mnie boli głowa i nie mogę spać. Co za masakra.

Nessi marcia331 też mam takie podejście do drugiego dziecka. Wprawdzie ja mam tylko jedno ale wiem że to nie będzie problem gdy pojawi się drugie. Ta miłość w magiczny sposób się podwaja :)

Leeleeth zdrowia dla męża widzisz ja mam kule gdybyś tak daleko nie mieszkała pożyczyłabym wam ja a tak ani książki ani kul ;)

Ja się troszkę lepiej czuje niż jak się kładłam spać ale i tak nadal jest źle. Jedna pani ginekolog z instagrama poleciła mi tabletki na wzmocnienie dla kobiet w ciąży wiec jutro je kupie. Tzn dzisiaj.

Leeleeth powodzenia dzisiaj na wizycie :)
 
anik90 i nowe Dziewczyny - witajcie!!
Staram sie was na bierzaco czytac tylko czasu na pisanie brak. Przebieram nogami bo usg za pasem, czwartek 8 rano mam nadzieje zobaczyc pieknie bijace serduszko[emoji173]️
Z objawow to naprawde te cycki sa najgorsze, masakra jaki bol[emoji51][emoji51][emoji51]
Mdlosci, ale takie glodowe, jak zagryze-mijaja. Z nosa cieknie non stop od mniej wiecej implantacji, mam wrazenie ze te smarki zostana juz ze mna na zawsze[emoji849]

U mnie do dentysty nie kieruja, wiadomo dobrze miec zdrowe zeby zanim sie zajdzie. Ja mam aparat staly wiec u dentysty siedze co 4 tygodnie, raczej obczai jak cos sie bedzie dzialo.
Do okulisty sama sie wybieram, jak znajde czas to wdepne bo Jednak z biegiem czasu cos mi sie pogarsza, najgorsza jest jazda nocna samochodem, mam jakies zwidy, przywidzenia, nie potrafie okreslic dobrze odleglosci-kicha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
anik90 i nowe Dziewczyny - witajcie!!
Staram sie was na bierzaco czytac tylko czasu na pisanie brak. Przebieram nogami bo usg za pasem, czwartek 8 rano mam nadzieje zobaczyc pieknie bijace serduszko[emoji173]️
Z objawow to naprawde te cycki sa najgorsze, masakra jaki bol[emoji51][emoji51][emoji51]
Mdlosci, ale takie glodowe, jak zagryze-mijaja. Z nosa cieknie non stop od mniej wiecej implantacji, mam wrazenie ze te smarki zostana juz ze mna na zawsze[emoji849]

U mnie do dentysty nie kieruja, wiadomo dobrze miec zdrowe zeby zanim sie zajdzie. Ja mam aparat staly wiec u dentysty siedze co 4 tygodnie, raczej obczai jak cos sie bedzie dzialo.
Do okulisty sama sie wybieram, jak znajde czas to wdepne bo Jednak z biegiem czasu cos mi sie pogarsza, najgorsza jest jazda nocna samochodem, mam jakies zwidy, przywidzenia, nie potrafie okreslic dobrze odleglosci-kicha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Widzę że nie tylko ja nie śpię.
Powodzenia na wizycie.
 
Cześć dziewczyny, wczoraj już nic nie pisałam, bo byłam przygnębiona i co o tym myślałam to łzy same spływały mi po policzkach... Jak juz oswoiłam się z tą myślą to musiałam iść się poprzytulać z toaletą, a na koniec rozbolała mnie głowa, i od 2 w nocy znowu to samo- nie dobrze mi i boli głowa...

Nie wiem jaki jest pęcherzyk, bo jak lekarz mi powiedzial, ze nic nie widzi to wył się chyba na chwilę i nic z tej chwili nie pamietam...
Chociaz na sam koniec wspomniał, ze chyba listek zarodka jest i mam przyjsc za tydzień -sam za bardzo nie widział chyba- mam nadzieję, że miał słaby sprzęt

Gnam do pracy

eiktrjjge03lkilf.png
 
Cześć dziewczyny, wczoraj już nic nie pisałam, bo byłam przygnębiona i co o tym myślałam to łzy same spływały mi po policzkach... Jak juz oswoiłam się z tą myślą to musiałam iść się poprzytulać z toaletą, a na koniec rozbolała mnie głowa, i od 2 w nocy znowu to samo- nie dobrze mi i boli głowa...

Nie wiem jaki jest pęcherzyk, bo jak lekarz mi powiedzial, ze nic nie widzi to wył się chyba na chwilę i nic z tej chwili nie pamietam...
Chociaz na sam koniec wspomniał, ze chyba listek zarodka jest i mam przyjsc za tydzień -sam za bardzo nie widział chyba- mam nadzieję, że miał słaby sprzęt

Gnam do pracy

eiktrjjge03lkilf.png

Lola, wierze ze wszystko bedzie dobrze! Trzymam za was kciuki[emoji1364]

Powiem wam ze pierdolca dostanę z tymi zachciankami chyba[emoji35] mialam robic na obiad spagetti, potem mi sie odwidziało, zrobiłyśmy z córcia ryż na mleku z jabłkiem i cynamonem,
Zjadłam końska porcje i co? Pół h pozniej, wstawiłam ziemniaki i zrobiłam sałatkę ze śledzi, cebulki, ogórków i jabłka w śmietanie i pochlaniam[emoji849] a to juz po 9 wieczór. Ale ten mus zjedzenia wlasnie tego jest taki okropny ze jak nie zjem to chyba zejdę [emoji43][emoji85][emoji87][emoji85][emoji87][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, wczoraj już nic nie pisałam, bo byłam przygnębiona i co o tym myślałam to łzy same spływały mi po policzkach... Jak juz oswoiłam się z tą myślą to musiałam iść się poprzytulać z toaletą, a na koniec rozbolała mnie głowa, i od 2 w nocy znowu to samo- nie dobrze mi i boli głowa...

Nie wiem jaki jest pęcherzyk, bo jak lekarz mi powiedzial, ze nic nie widzi to wył się chyba na chwilę i nic z tej chwili nie pamietam...
Chociaz na sam koniec wspomniał, ze chyba listek zarodka jest i mam przyjsc za tydzień -sam za bardzo nie widział chyba- mam nadzieję, że miał słaby sprzęt

Gnam do pracy

eiktrjjge03lkilf.png
Będzie dobrze kochana,nie zamartwiaj się na zaś proszę ...jeśli masz możność iść do innego lekarza to jestem w 100% pewna, że wszystko będzie widać ... nie plamisz, masz objawy ciążowe ...wszystko jest ok. Nie dodawaj sobie zmartwień z powodu lekarza, który nie zaczął od zmierzenia ciąży :) Ja jestem dobrej myśli ... i też jak Ty szykuję się do pracy:)
 
reklama
Lola, wierze ze wszystko bedzie dobrze! Trzymam za was kciuki[emoji1364]

Powiem wam ze pierdolca dostanę z tymi zachciankami chyba[emoji35] mialam robic na obiad spagetti, potem mi sie odwidziało, zrobiłyśmy z córcia ryż na mleku z jabłkiem i cynamonem,
Zjadłam końska porcje i co? Pół h pozniej, wstawiłam ziemniaki i zrobiłam sałatkę ze śledzi, cebulki, ogórków i jabłka w śmietanie i pochlaniam[emoji849] a to juz po 9 wieczór. Ale ten mus zjedzenia wlasnie tego jest taki okropny ze jak nie zjem to chyba zejdę [emoji43][emoji85][emoji87][emoji85][emoji87][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I pomyśleć, że to dopiero początki ...a co będzie później ?:D
Moja mama jak była w ciąży ze mną wracając z pracy kupiła sobie 6 pączków, które zjadła i po trasie śledzie, które obmyła pod pompką u jakiejś kobiety na podwórku :D Zanim doszła do domu, już znowu była głodna ...30 min spaceru :D
 
Do góry