reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Hey dziewczyny, czuje sie chu.....owo
Stale mi zle, doszly migreny i nie mam checi do zycia, nawet nie ciesze sie ta ciążą tak, jak bym chciala :(
Lusia przykro mi z powodu babci. Ja z moja tez sie nie pozegnalam i nawet na pogrzeb nie dolecialam wiec dopiero mam wyrzuty sumienia :( poszlam na cmentarz dwa dni po wszystkim
Z jednej str dobrze,ze tak sie stalo bo nie przezylabym tego pogrzebu.......
Milej majowki Wam wszystkim


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Moja @ stroi sobie żarty. W pierwszy dzien była normalna, a od wczoraj prawie nic. Plamienie jakieś lekko zabarwione. Moze cykl bezowulacyjny był i dlatego tak [emoji848]
A na majówkę nawet planów nie mamy. Zimno jest, ja we wtorek do pracy i doopa [emoji52]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Hej swiat mi sie zawalil babcia zmarla w nocy[emoji22] na wesele i slub nie poszlismy
Przykro mi :(
Mojego D babcia zmarła 13 stycznia (w urodziny mojego D taty), 13 lutego prababcia mojego D - strasznie to przeżywał [emoji20]
Dziękował mi ze do prababci na ostatni dzień babci go wyciagnelam bo nie umiał myśleć po śmierci najbliższej babci [emoji45]
Ściskam Cię mocno :*
Majka to Ty ostatnio pisalas ze dostalas zaproszenie na komunie ktora jest za tydzien?
My dzis dostaliśmy zaproszenie na komunie ktora jest 14.05, za 2 tygodnie, od dalszej kuzynki mojego. Najlepsze jest to ze napisali smsa abysmy przyszli...Ani nie przyjechali, ani nie zadzwonili. No szok[emoji47]
Co gorsza moj mowil abysmy poszli, no myslalam ze mu przywale patelnia bo akurat kotlety smazylam.
Zapewne ktos im odmowil i Nas na to konto zaprosili.
Po prostu wstyd. Jak mizwma kogos na ostatnia chwile zapraszac?
U mnie w rodzinie na komunie, chrzest jakis dobre 1.5 miesiaca wczesniej sie zaprasza, aby na ten dzien zdazyc wolne w pracy wziasc i w ogole.
Alez jestem zla.
Oczywiscie nie ma mowy ze pojdziemy. Juz mojemu to z glowy wybilam.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
My dostaliśmy zaproszenie we wtorek na wesele w sobotę (to był listopad ) naszego kolegi, ale powiedział wprost ze rodzina mu odmówiła i byliśmy na liście rezerwowych. Poszliśmy i było najlepsze wesele na jakim byłam. Na dodatek nie powiedzieli, ze od razu robią chrzciny, a my kupiliśmy mega wielkiego misia na wesele, wiec dostała malutka na chrzciny w sumie. Misiek okazał się hitem, nikt z gości nie wpadł na to, a my nawet nie wiedzieliśmy o chrzcinach
Tak to ja [emoji4] do nas akurat przyjechała ta moja szwagierka z dziećmi z zaproszeniem i jechali dalej do rodziny i inna tego samego dnia do mnie dzwoniła że też dostała. U niej to akurat problem z organizacją i takie trochę olewatorskie podejście do wszystkiego. U nas to zbyt bliska rodzina żeby odmówić ale do kościoła nie pójdę. Nie którzy mają poprostu tupet i wcale się tym nie przejmują.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
A w komunii to nie jest najważniejszy kościół ? Czemu tak ?

Padam... obcilam i umylam psa. Kręgosłup mnie boli..

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
@luska22 [emoji22][emoji22][emoji22] przykro mi bardZo[emoji22][emoji22][emoji22]musisz przejsc zalobe,placz ile tylko potrzebujesz[emoji20]
Scisakam...


@Nuria taaaaak [emoji5]juz sie nie moge doczekac [emoji4]

@agnesis a moze to bylo plamienie implantacyjne?[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
agnesis no właśnie siurnij [emoji41]

Carmen bidulko , wspolczuje migreny tez przez nie przechodzilam [emoji8]

Lusia moje kondolencje [emoji17]

Moj P po 6godzinach dopiero skręcił komode do mlodego [emoji23][emoji23] tapeta oczywiście do wzoru [emoji48]
1493502859-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t4d [emoji272]
 
reklama
Carmen współczuję Ci ze tak sie zle czujesz[emoji58] ale musisz przetrwac Kochana, przyjdzie czas że bedzie lepiej[emoji8]
Agnesis moze faktycznie zrob test co? Na pewno Cie uspokoi, bo tak to bedziesz sie tylko zastanawiac.
Funia wez mnie zabierz ze soba![emoji23] nie zajmę duzo miejsca[emoji23] zazdroszcze, szczegolnie ze u Nas taka pogoda kiepska.
Bum piekna komoda[emoji7]
Dzol , Wonde, Arte co slychac?[emoji8]
Anula gdzie Ty sie podzialas?
Ciezarowki jak sie czujecie?
[emoji7][emoji8][emoji173]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry