reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dzięki Dziewczyny. Mała znalazła sobie na chwilę zajęcie, to jeszcze zajrzałam na chwilkę.

Oska gratuluję podwójnego szczęścia :) jeju, ja rozstania z mężem sobie nie wyobrażam na dłuższą metę... trzymaj się!

Eraja gratuluję chłopca!

Angella w takim razie trzymam kciuki za dziewczynkę! Piątek już niedługo :)

Chyba większość z Was wie już, kogo nosi w brzuszku? Mi wszyscy wmawiają chłopaka, a ja tak bardzo chcę drugą dziewczynkę. Mąż wolałby syna, ale co on tam ma do gadania! :D Mam nadzieję, że w przyszły piątek już w końcu się dowiem, bo przeczucia chyba nie mam żadnego.

No nic. Czas zaczynać wieczorne rytuały ;)
 
Niestety i ja mam zaległości. Gorąco wygoniło mnie z domu a zasięgu internetu poza domem nie mam i całe szczęście. Dziś widzę ,że wiele z nas również i ja miało dzień śpiocha ;) Zaspałam do mechanika. Było tak duszno u nas teraz burza wisi w powietrzu modlę się żeby lunęło dziś idę lulu o 21 dłużej nie oprę się poduchom.
 
Wrzuć. Dla nas te nasze wspolne forumowe Maluchy są najśliczniejsze [emoji1] [emoji7]

No doooobra ^^ Nie będę taka ;) Ale serio coś dziś tak niewyjściowo wyszedł Piekielnik mój mały <3

Ranyyy jak mi się Leon spodobał o_O Mąż nie za bardzo za tym imieniem, ale zobaczymy co Jemu się spodoba :) Póki co ciupie w gre. To ja chyba też sobie odpalę i pobiegam z mieczem, hihihihi ^^
 
@Brzuchatka2017 no jasne że Cię pamiętam ^^ Ale tu się tyle dzieje że ciężko każdą z osobna zaczepić :D Ja tu będę ta zła dla pracodawców ale powiem to jeszcze raz. Walić to wszystko Ty jesteś najważniejsza więc koniecznie na L4 ;) :* :* :* Jak nie u tego gina to spróbuj u innego. Nie możesz się wykańczać bo Maluchowi wtedy też jest w brzuszku źle.

A u nas po wizycie no cóż. Jestem najszczęśliwszą ciężarną świata. Nie sądziłam że będę się tak szczerzyć, bo moje 150 g szczęścia okazało się być.... CHŁOPCEM!!!!!! Myślałam że marzę o córce, a teraz za nic mojego Synka nikomu nie oddam. :D Mój Malutki <tuli> Miał być Bartuś ale coś mi nie pasuje jak tak do Niego mówię, także będziemy z mężem jeszcze myśleć. ;)
Kochana skacze z radości !!! Gratuluję !!:*
Już nie mogę się doczekać jak nazwiecie swojego chłopczyka marzeń :)))))
Słabo pisze bo narobilam sobie cudów wiankow z oczami. Wczoraj na szybko przetarlam oczy oliwka bambino w celu demakijażu i dzisiaj mam ropiejace i bolace oczy. Porażka . Jak jutro nie przejdzie jadę do okulisty.....
Póki co leżę z rumiankiem i co chwilę plucze solą fizjologiczna :(
 
@gier mój syn ma 7 lat i wiem że na pewno jeszcze pojezdzi z 1,5 potem na podstawce bo wysoki chłopak z niego .


@M@gda ale urosłas!!! <3 zazdroszczę wyjazdu!! Udanego wypoczynku

@Eraja ooooooo ja gratulacje!!! Pamjetam to uczucie i nadal je czuje.!! Gdy dowiedziałam się już o płci. Od tamtej pory cały czas siedzę na allegro i do koszyka wkładam co by się przydało albo w jakich kolorach! Ja mam jutro wizytę. To Dobrze bo po 2 tyg się stęskniłam.

@Oska305 współczuję Ci te rozstania z mężem. Już nigdy nie chciała bym do tego wrócić.


@Śliwka91 Witaj.!! ;-)




......:::::::::15t. i 6d::::::::.........
 
Hej, no i znowu zniknęłam na troszkę, a to przez to głupie samopoczucie. Z utęsknieniem czekam aż część objawów typowych dla 1 trymestru uświadomi sobie, że to już połowa 17tc i raczy choć troszkę odpuścić ;)

Dziś musiałam przejechać PKSem 40km i myślałam że już nie dam rady od mdłości i zawrotów głowy, które zamiast ustępować to są coraz dłuższe i silniejsze. Aż zastanawiam się czy mimo, że wizytę mam 5.07, to nie wybrać się jutro do mojej przychodni, choćby położnej się poradzić...

Do tego od piątku mam coraz silniejsze bóle "okresowe" i kłucie jajników, dodatkowo strasznie napięty/twardy brzuch. O ile wcześniejsze bóle typowo "rozciągające" mnie tak nie niepokoiły, to teraz zaczynam się troszkę martwić bo to co jest teraz raczej nie odpuszcza (tak jak to było wcześniej) tylko trzyma praktycznie 24 na dobę :/

Czy któraś też coś takiego ma/miała? Już sama nie wiem czy się martwić czy przesadzam, mój S. mnie goni wcześniej do spania i żeby zobaczyć co jutro będzie i jak coś to wtedy gdzieś uderzyć po pomoc ale wiadomo jak to jest jak panika już zasiana...
 
reklama
Do góry