reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny my juz po wizycie. Z dobrych wiadomości to Jasiu jest Jasiek pięknie rośnie waży 400g i jest przesliczny . Doktor stwierdził że podobny do Maksia (maks był na badaniu z nami) .
Zobacz załącznik 816350 Zobacz załącznik 816351 Zobacz załącznik 816352
Że złych wiadomości to musze leżeć, szyjka się skraca, Jasiu nisko ułożony jak do porodu mocno napiera :( wiec o jakichkolwiek wakacjach i innych przyjemnosciach z Maksiem mogę zapomnieć..I najgorsze Jasiu ma torbiel sp lotu naczyniowkowego w prawej półkuli .....modlimy się żeby świństwo szybko się wchlonelo.
To tyle.....:(
Śliczny Jasiek :) gratulacje!
Trzymam kciuki aby torbiel juz do następnego usg się wchłonęła. Wiem, że to łatwo mówić ale staraj się tym nie stresować bo musi być dobrze.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powodzenia na wizytach [emoji7]
U nas wakacje w przedszkolu to 2 miesiące. Na szczęście w naszym jest 2 tygodniowy dyżur wakacyjny od 31.07 więc zapisałam Aniele. Ale to tylko 2tyg. Potem znowu 2tyg w domu. Ale już zaraz wrzesień :D


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Dzień dobry!
Za wizytujące trzymam kciuki!!!!
Reniuszku Jaś cudny, mam nadzieję że torbiel szybko się wchłonie! A Ty jak musisz to leż i odpoczywaj, będzie dobrze bo musi być dobrze!
Rossiczka a widzisz! Przemyślał Twój Mąż :-D i bardzo dobrze ze mu wygarnęłaś, oni chyba naprawdę nie myślą.
A ja oczywiście zaraz zbieram się znowu na sklepu, dzisiaj jadę do farby, i po oczka lodowe, na budowę i jestem umówiona z moimi dziewczynami które przyjeżdżają z córkami w wieku od 2 do 6 miesięcy ;-) będzie głośno coś czuję ;-)
Ehh dalej nie czuję ruchów.... nie wiem czy się martwić???? Mam 19t4d
 
Ja juz po badaniu. Kolejny lekarz wypatrzyl dziewczynke. Ale z samym badaniem byl troche klopot bo pleckami do nas lezala i ciezko bylo zbadać. Zostalam wyslana, zeby pochodzic i po 20 min juz wiecej byli widac. Wazy 390g i wszystko jest w porządku :) Fotki jak cos mi sie uda wybrac wrzuce wieczorem :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po badaniu. Kolejny lekarz wypatrzyl dziewczynke. Ale z samym badaniem byl troche klopot bo pleckami do nas lezala i ciezko bylo zbadać. Zostalam wyslana, zeby pochodzic i po 20 min juz wiecej byli widac. Wazy 390g i wszystko jest w porządku :) Fotki jak cos mi sie uda wybrac wrzuce wieczorem :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, czyli juz na 100% po sąsiedzku będą Dziewczyny :D
To tez już kawał babki z niej :D To jest niesamowite że przez 20 tygodni z ziarenka piasku urosło 400 gram dziecka
 
@reniuszek wiem jak ciężko leżeć, jak starszak ciągle potrzebuje uwagi, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Ile ma ta Twoja szyjka? Jasiu jest śliczny a torbiel będziecie kontrolować i na pewno się wchłonie [emoji9].

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry kochane. Chyba musiałam odesłać wczorajszą wizytę eh. Gratuluję Wam samych dobrych wieści i już dużych malenstw :)
@misianka Kciuki za Twoją wizytę i pięknych widoków :)
@Rossiczka dobrze ze Maz zareagował kwiaty piekne, rozumiem Ciebie i mam nadzieję ze dacie radę wspólnie a mąż Ci będzie pomagał w drobnych pracach. A jak nie to przypominaj mu o tym co ma robić :)
Co do pessara to będziemy zakładać jak dostanę wyniki z posiewu (dzisiaj Paweł zawiozl), muszę mieć dodatkowo cos co mnie od ciąży, bo ciężko leżeć mając 5 łatka koło siebie.
Co do torbieli uspokoilam się na tyle, ze teraz najbardziej niewydolnością szyjki się martwię.
@iwilleatyou jak patrzę na twoje pyszności ślina mi ciekniendo podłogi :)
@Millo kochana a co się dzieje ??? Są zmiany na serduszku ? Daj znac. Jasiu ma na splocie okolonaczyniowkowym w główce.

Jasiu dziękuję wszystkim ciociom za kciuki :)
 
@reniuszek wiem jak ciężko leżeć, jak starszak ciągle potrzebuje uwagi, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Ile ma ta Twoja szyjka? Jasiu jest śliczny a torbiel będziecie kontrolować i na pewno się wchłonie [emoji9].

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie dla mnie to nowe doświadczenie....Ja wiem tylko jak w ogóle ciężko leżeć , od polowy ciąży z Maksiem miałam to samo i przynajmniej raz w miesiącu wypad do szpitala na trochę pokazywać kroplowki ......
Szyjka ma 28mm , dwa tyg temu były 4 cm :(
 
reklama
Hej dziewczynki
Gratuluje udanych wizyt
Ja wizytę mam przed 16 mam i już doczekać się nie mogę i mam nadzieje że poznam dziś płeć maluszka a jutro tylko mi potwierdzą na połówkowej
Uciekam ogarnąć mieszkanie aby czymś się zająć to tej godziny a potem szybki prysznic i do lekarza ale przed tym na obiadek do mamusi :)
Życzę miłego dnia
 
Do góry