reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Natka cholera trzymaj się i pędz do szpitala !!Trzymamy kciuki za Was mocno!Bedzie dobrze!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wróciłam z miasta i już mi się nic nie chce,ale muszę do końca skończyć sprzątanie. Kupiłam dzisiaj sobie dwa płaszczyki za całe 10 zł w ciucholandzie.Jeden to nawet taki typowo ciążowy ;)To prawda,że zakupy poprawiają kobiecie humor.Wczoraj to miałam doła a dzisiaj już jest lepiej.;)

@Millo Moje teraz kopie w różnych porach i bardzo często ;)A wczoraj wieczorem to tak mnie kopał,że jeszcze tak nie miałam ;)
@Ankuś Niestety w naszym kraju jest takie chamstwo.Rozumiem Twoją złość-ja bym strzelała piorunami!
@Natkaa01 Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.Daj znać później.
 
@Natkaa01 czekamy na wiadomości.

Ja dziś niestety nie ogarnę tego ciucholandu. Sprzątam w tempie lodowca [emoji47] Może za tydzień się uda. Albo w poniedziałek na nową dostawę.
 
Ej dziewczyny a takie pytanie.
Wiadomo wszystkie ciuszki,pościele,ręczniczki itd. sie pierze dla dzidziusia,ale co z nowymi zapakowanymi kolderkami i podusiami? Prac czy nie? Nie wiem właśnie,chciałabym to wyprać,ale boje się żeby nic się nie rozleciało :p
 
Marti pierze sie wszystko bo te rzeczy przed pakowaniem lezaly w magazynie a tam wiadomo za czysto nigdy nie jest:)No i nie byly prane w proszkach dla niemowląt:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marti pierze sie wszystko bo te rzeczy przed pakowaniem lezaly w magazynie a tam wiadomo za czysto nigdy nie jest:)No i nie byly prane w proszkach dla niemowląt:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ok. To wypiore. Tu w Szwecji nie ma jakiś specjalnych proszków dla niemowląt,ale są za to takie nieperfumowane z atestem,ze alergicy i astmatycy mogą używać i w takich piorę. Można swoje i maluszków prac w tym samym :) do naszych tylko dodaje zawsze płynu do płukania, aby ładnie pachniały :D
 
reklama
Do góry