reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Meldujemy sie,że jesteśmy w domku od środy[emoji1] Dziewczynki szybko doszły do siebie. Mam pytanko czy Wy tez mialyscie tak, ze dziewczynki po szpitalu grzecznie spia w dzień a w nocy mamy problemy?wierca sie potem placza. Sama nie wiem co robic.
1506696045-aaaaaa.jpeg
1506696052-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kapinka witamy śliczna cala czwóreczka. Starsze dzieci pewnie trochę pomogą i będzie łatwiej. Co do spania nie pomogę bo moje w nocy spały. Podejrzewam ze u Ciebie dzieciom dzień myli się z nocą. U takich maluchów to się zdarza.
 
Dołączam do Was :) 3.10 w 38+4tc przez cc Filip 47cm 2780g, Feliks 50cm 3030g, po 9/10.

Kapinka, gratuluję jeszcze raz! Wszystkiego dobrego! Jak Ty się czujesz?

U mnie podobny problem. W szpitalu było jeszcze jakoś, ale w domu robale śpią TYLKO NA MNIE. Po kp zasypiają, ale po odłożeniu od razu wrzask, obojętnie czy po odczekaniu 5 czy 30 min. Na mnie to i śpią non stop, z przerwą na jedzenie. Tylko że ja nawet nie potrafię wyjść do wc, jem jedną ręką w łóżku i facet daje mi pić ze słomki. Jestem przyklejona do łóżka. Nie jestem za daniem się wypłakać, dokarmiamy mm, bo po tym może godzinę śpią same (ale to tylko zapychanie ich i żadne rozwiązanie), nosić na rękach i usypiać nie jestem w stanie, bo drugi przeraźliwie płacze. Nawet u taty się nie uspokajają, tylko u mnie. Co ja mam zrobić? Plecy mi wysiadają, dom w rozsypce...

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dołączam do Was :) 3.10 w 38+4tc przez cc Filip 47cm 2780g, Feliks 50cm 3030g, po 9/10.

Kapinka, gratuluję jeszcze raz! Wszystkiego dobrego! Jak Ty się czujesz?

U mnie podobny problem. W szpitalu było jeszcze jakoś, ale w domu robale śpią TYLKO NA MNIE. Po kp zasypiają, ale po odłożeniu od razu wrzask, obojętnie czy po odczekaniu 5 czy 30 min. Na mnie to i śpią non stop, z przerwą na jedzenie. Tylko że ja nawet nie potrafię wyjść do wc, jem jedną ręką w łóżku i facet daje mi pić ze słomki. Jestem przyklejona do łóżka. Nie jestem za daniem się wypłakać, dokarmiamy mm, bo po tym może godzinę śpią same (ale to tylko zapychanie ich i żadne rozwiązanie), nosić na rękach i usypiać nie jestem w stanie, bo drugi przeraźliwie płacze. Nawet u taty się nie uspokajają, tylko u mnie. Co ja mam zrobić? Plecy mi wysiadają, dom w rozsypce...

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje.narodzin ! Z tym spaniem chyba nie pomogę ponieważ nie karmilam piersią wiec nie zasypiali ma mnie. Ale mysler, że dom się nie rozpadnie a dzieciaki przesypiaja całe dnie i jedzą tyle.gdzieś do 3miesiąca, a potem mają wiecej okresów aktywności wiecr w najgorszym wypadku bedziesz za 3 miesiące miała więcej "wolności". Ja miałam jeszcze starsze dziecko w.domu także czasem musieli się wypłakać...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje.narodzin ! Z tym spaniem chyba nie pomogę ponieważ nie karmilam piersią wiec nie zasypiali ma mnie. Ale mysler, że dom się nie rozpadnie a dzieciaki przesypiaja całe dnie i jedzą tyle.gdzieś do 3miesiąca, a potem mają wiecej okresów aktywności wiecr w najgorszym wypadku bedziesz za 3 miesiące miała więcej "wolności". Ja miałam jeszcze starsze dziecko w.domu także czasem musieli się wypłakać...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :)
I tu mam głupie pytanie: skąd wiesz, że są głodni i kiedy się najedli? Bo jak moim dam mm po piersi, to wsuną wszystko, jakby świat miał się kończyć, ale wiem, że bez tego są już najedzeni, bo by spali, tylko że na mnie. Przy przejściu tylko na mm trudno by mi było ocenić, czy to głód czy inne fochy, a nie chciałabym przekarmiać.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję :)
I tu mam głupie pytanie: skąd wiesz, że są głodni i kiedy się najedli? Bo jak moim dam mm po piersi, to wsuną wszystko, jakby świat miał się kończyć, ale wiem, że bez tego są już najedzeni, bo by spali, tylko że na mnie. Przy przejściu tylko na mm trudno by mi było ocenić, czy to głód czy inne fochy, a nie chciałabym przekarmiać.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
I dodatkowo: jak usypiacie dzieci? Dzisiaj nam wyszło w wózku, ale podobno trudno odzwyczaić. Odkładać do łóżeczka i dawać się wypłakać? Bujać na rękach? Tylko co z drugim, jeśli też płacze?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry