reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kropkikreski4 byłam na Krecie kochana w podróży poślubnej- wzięliśmy suknie i garnitur wiec mamy piękna sesje bo tam cudownie, na Teneryfie tez byłam, na Gran Canarie tez bym chciała poleciec :D w sumie to wszędzie bym mogła oprócz miejsc gdzie zatrzęsienie uchodźców... w zeszłym roku byłam w Barcelonie dzień przed tym zamachem, dokładnie w tym miejscu gdzie był zamach bo moja ciocia z wujkiem tam mieszkają wiec można powiedzieć,ze otarliśmy się o... dobry pomysł z tym wykupieniem, my tez zawsze bierzemy bo różnie to może być i już nie chodzi tylko o || na teście ale różne wypadki losowe :) nie nastawiaj się na nie,bo wiesz ze czasem przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie :D
 
reklama
@roxie123 też muszę być ciągle w podróży. Mój M się śmieje,że humor zawsze poprawia mi tylko spakowana walizka :)
Nie tracę nadziei, pójdę w tym tygodniu na monitoring sprawdzić,czy owulacja była. Przypada na wczoraj,ew. dzisiaj a może nawet jutro, jeszcze nie czułam,więc mniemam,że owu jeszcze przede mną :) po prostu o pierwszą ciążę staraliśmy się ponad rok,więc nie wiem co musiałoby się stać,żebym nagle zaszla w pierwszym cyklu...

@olaa90 tak! Nasza podróż poślubna to tez Kreta [emoji173] nie nastawiam się na nie, staram się myśleć realnie, ale skoro wykupuje to ubezpieczenie to chyba w tyle głowy liczę na to, a nadzieję mam, muszę mieć :)

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli lekarz tak uznał to czasem warto wziąć pod uwagę jego zadanie.
A masz jakieś wsparcie jakby co? Ktoś może posiedzieć z dzieciaczkami w domu?

Z dziećmi może zostać mąż ale tylko gdy zacznie się coś dziać i będę musiała iść do szpitala. Nie może teraz wziąść urlopu tylko po to żeby ze mną siedzieć w domu...
 
W maju skończę 35 lat... Udało Ci się samoczynnie poronić?
Mi lekarz powiedział że pecherzyk jest za duży aby sam się usunął i dlatego gdy zacznę krwawić mam jechać do szpitala aby zrobili zabieg. Od wczoraj mam straszne bóle w krzyżu, w nocy miałam zawroty głowy... Najchętniej jechalabym na IP sprawdzić jak wygląda sytuacja. Boję się, że zaslabnę i wystraszę dzieci - dwójka najstarszych ma obecnie ferie wiec jestem w domu z całą trójką...
Mam 40 lat, tak ja poronilam sama. Pojechałam do szpitala z krwawieniem, na badaniu od razu dużo krwi. To bylo wieczorem, przez noc lekkie krwawienie, koło 11 następnego dnia dostałam tabletki i poronilam gdzieś po 4 godzinach. Bólu strasznego nie było aż byłam zdziwiona, takie trochę mocniejsze jak na miesiączkę. U nas w szpitalu raczej nie robią zabiegu chyba że bardzo trzeba. Mnie trzymali trzy dni, przez to cztery razu miałam podawane tabletki żeby jak najwięcej samo zeszło, a reszta w domu. Najgorsze jest to czekanie kiedy się zacznie... I strach przed pójściem do toalety... Jak masz możliwość to może lepiej na zabieg się zdecyduj? Psychicznie myślę że to jednak łatwiejsze.... O ile może być...

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z dziećmi może zostać mąż ale tylko gdy zacznie się coś dziać i będę musiała iść do szpitala. Nie może teraz wziąść urlopu tylko po to żeby ze mną siedzieć w domu...
To może faktycznie zdecyduj się na zabieg... Rano pójdziesz a wieczorem lub po południu będziesz już w domu....

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja mam pytanie o tsh. W ostatniej ciąży mialam w normie. Chociaz przy normie 0.350-4.940 bylo to 0.450
A teraz mam chyba lekką nadczynnosc bo wynik pokazuje 0.233. Miala tak ktoras? :(
 
reklama
Czasami ten pierwszy porod sie tak ciągnie wydaje się ze już a nie [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry