reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Może od wody, może tez od budowy ciała... nie wiem od czego zależy. Ja miałam mały brzuszek, ale i dziecko przeciętne - 3100. Ale jak szłam do porodu to dziewczyny z izby przyjęć myślały że jestem siódmy m-c max :-D

Ja tez wlasnie nie wiem... Odzywialam sie zdrowo! Jadlam regularnie! Ruszalam sie !
A brzuch cora bardziej do przodu!!! Hehe
Musze dbac o siebie i zobacZymyl tym razem czY to juz taka moja uroda he:)

Pamietam jak kolezanka dala mi swojego 3kg synka potrzymac to go w tym beciku nie czulam! Haha po noszeniu mojego to sie reka do innej wagi przyzwyczajala .. 1kg to mega różnica i jak dla mnie 3kg noworodek to jest w sam raz! :)
 
reklama
Aa Edytka ja mam znajoma niskiego wzrostu co wyglada jak anorektyczka..na kazDej imprezie pije po 10 cappucino albo co innego także raczej wyglada tak bo nie jada jak powinna..zapycha sie napojami...zaszla po paru miesiacach prob.. Miala czeste wizyty bo dziecko bylo o duzo za male...w 9 miesiącu wygladala jakby jej brzuch spuchl ..cos jak kulturystki w ciazy heheb..tylko tyle..pracowała do samego konca...pamietam jak ja odwiedzilam a ona zmywala naczynia i nic jej ten brzuszek nie przeszkadzal ... Oo..nie moglam sie nadziwic haha
Miala wywolany porod przed czasem ze wzgledu na slabe przybieranie malej..mala sie urodzila 2.200 cos takiego i troche ja trzymali w szpitalu ..a zwykle na drugi dzien mozna wyjsc jesli wszystko ok
Niezle co:D
 
Dziewczyny mam całe opakowanie płatków orkiszowych (400g) takich z biedronki. Macie pomysł co z nimi możne zrobić oprócz jedzenia z mlekiem? Gdzieś słyszałam, że można zrobić ciastka ale nie znalazłam żadnego przepisu na necie.
 
Aa Edytka ja mam znajoma niskiego wzrostu co wyglada jak anorektyczka..na kazDej imprezie pije po 10 cappucino albo co innego także raczej wyglada tak bo nie jada jak powinna..zapycha sie napojami...zaszla po paru miesiacach prob.. Miala czeste wizyty bo dziecko bylo o duzo za male...w 9 miesiącu wygladala jakby jej brzuch spuchl ..cos jak kulturystki w ciazy heheb..tylko tyle..pracowała do samego konca...pamietam jak ja odwiedzilam a ona zmywala naczynia i nic jej ten brzuszek nie przeszkadzal ... Oo..nie moglam sie nadziwic haha
Miala wywolany porod przed czasem ze wzgledu na slabe przybieranie malej..mala sie urodzila 2.200 cos takiego i troche ja trzymali w szpitalu ..a zwykle na drugi dzien mozna wyjsc jesli wszystko ok
Niezle co:D

No, niezła historia :cool2: Mój to taki średniak był, 3100 to myślę w normie, ale mąż miał teorię, że tak szybko urodziłam, bo się nie mieścił u mnie w brzuchu bo za mały miałam :laugh2: Myślałam, że żartuje...ale nie :p
Ja też pracowałam do końca, szczerze to do samego porodu wszystko normalnie robiłam. Pracowałam, sprzątałam, gotowałam, jeździłam na zakupy, jedyne czego nie robiłam to nie myłam okien i nie wieszałam firan. Reszta bez zmian ;) I tak czuję, ze teraz już tak nie będzie :p

Dziewczyny mam całe opakowanie płatków orkiszowych (400g) takich z biedronki. Macie pomysł co z nimi możne zrobić oprócz jedzenia z mlekiem? Gdzieś słyszałam, że można zrobić ciastka ale nie znalazłam żadnego przepisu na necie.

Gdzieś coś widziałam, ale teraz nie pamiętam...Ja z mąki orkiszowej (jak mam płatki to mielę i robię mąkę) robię na przykład pizzę orkiszową :D
 
Jeju dziewczyny na bieżąco czytam was co piszecie o tych zachciankach i coś czuję że wszystkie będziemy mieli chłopaków mnie też na słodkie ciągnie mogłabym jeść garściami i końca by nie było hehe
 
reklama
Dziewczyny mam całe opakowanie płatków orkiszowych (400g) takich z biedronki. Macie pomysł co z nimi możne zrobić oprócz jedzenia z mlekiem? Gdzieś słyszałam, że można zrobić ciastka ale nie znalazłam żadnego przepisu na necie.
Można placuchy zrobić: 3 łyżki płatków, 1 jajko łyżka jogurtu naturalnego i na nagrzaną patelnię. Ja smażę i mam do drugiego dania
 
Do góry