reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Kapiecie codziennie? bo ja co drugi dzień i tak myślę czy ok.
Ostatnio raz na dwa dni... sama też nie mam czasu. Jak mawiała moja babka "z gów.nem się nie bił" ;)

Co do obsikiwania itp. Wcześniej ze 2x mnie olał a zazwyczaj... osrywa. Ostatnio się zachowije w miarę kulturalnie w trj kwestii.
 
reklama
Ale. Się dziś kiepsko czuje boli i boli nie Wiem co może faktycznie kolka, ale mam napięcia macicy takie skurcze..... Nadododatek ten pęcherz ja nie wiem boję się że się rozchoruje i nie dam rady opiekować się dziećmi...
Mały ma w ciągu dnia ataki płaczu nie wiem czy to brzuszek czy co kupę dziś zrobił jedna ale była, dużo sika......

Carmen ile twoja zjada teraz mleka?
KINDERBUENOO88 a ty karmisz cyckiem czy mm?
Moja mala zjada 6 porcji w ciągu dnia co 3.5h A w nocy co 4h-4,5 110-120ml daje się jej najeść [emoji123]
 
My też staramy się codziennie. Mała ma dużo fałdek (nawet na plecach! [emoji85] ) i poci się tu i ówdzie mimo lekkiego ubierania.
Mój od kilku dni w nocy robi kupę po same plecy , codziennie muszę go całego przebierać i zmieniać prześcieradło więc wolę kąpać po takich incydentach :)
Dobrze że mamy podkład na materac bo już by materac był brudny .
 
Dobry wieczór wszystkim [emoji5] My dziś z rana pojechaliśmy szybko kupić laktator i termometr aby mieć w razie W, a potem trzeba było z deka chatę ogarnąć bo dziś mieliśmy gości [emoji5] były moje koleżanki zobaczyć Julcie i przywiozły prezenciki dla niej, dostała kilka ciuszków takich większych oraz Szumiącego Misia [emoji16] Julcia po kąpieli, najedzona i śpi, jedno zdjęcie jeszcze zanim zasnęła i jedno z przed chwili [emoji6]
IMG_20181011_195619.jpg
1539282379451.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181011_195619.jpg
    IMG_20181011_195619.jpg
    60,5 KB · Wyświetleń: 307
  • 1539282379451.jpg
    1539282379451.jpg
    792,5 KB · Wyświetleń: 313
Jeb mnie olały [emoji14]
To napiszę to, co pamiętam. Kasia współczuję przygody :/ wiesz, że powinno to być zgłoszone jako NOP do sanepidu? Przypilnuj tego, proszę - to ważne!

Miłosz ostatnio na mnie nie sika, ale pewnie zrobi to przy najbliższej okazji, bo się pochwaliłam. Ryczy dziś cały dzień. Jedyna przerwa, to w chuście na zakupach. W samochodzie się poddałam i poszedl w ruch mój eko-sreko smoczek - jest mi z tym bardzo źle :/ ale nie bylo wyjścia - młody zanosił się z płaczu, a dzieci jezdza same z tyłu, więc robiło się niebezpiecznie. Po przyjściu do domu znowu ryk. Do teraz. Teraz zasnął przy cycku, a ja się boję ruszyć, żeby go nie obudzić. Obiecuję sobie że bezpośrednio po odkarmieniu delikwenta zgłaszam się z wnioskiem o sanatorium i wybywam na 3 tygodnie SAMA. O!
Co to NOP do sanepidu? Pokaż buty. Ja wczoraj z Mikim tak miałam ciesz się że chce smoczka.
 
reklama
Do góry