reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A my nadal nie śpimy :( 15 min Max, nawet nie zdążę cokolwiek zrobić i ten już wstaje i marudzi :(
A dziś przyjeżdzają moi rodzice i chce chatę ogarnąć i siebie oczywiście by pokazać ze jestem w formie :)

Kamil poszedł z psem i potem na zakupy, aż czasem mu zazdroszczę tych kilku chwil dla siebie. No ale w sumie ja dużo gadam a jak przychodzi co do czego- to siedzę i patrzę jak Mały śpi zamiast coś robić :)
Mój też już przestaje tuyyyle spać! Byłam znudzona wyjść na spacer przed 11 bo kwekal zrobiłam trochę zakupy a za godzinkę jadę do mamy.... Także u nas czuje skok.... Była koleżanka dostałam mega pake pampersow
 
reklama
Kurcze moja księżniczka wczoraj od 18 nie spala tylko chciała gadać i imprezować poszła spać dopiero po 12 w nocy ale to też już ja na siłę uspałam bujaniem .. O czwartej rano budzę się bo juz mi sie chyba taki zegarek włączył.. sprawdzam młodą a ona śpi no to mówię niech śpi i tak spala do 8 rano obudziłam ja na mleko i zmianę pampersa i dalej śpi ... W między czasie na mleko raz się obudziła .. kurczę zaczynam się martwić temp.zmierzyłam nie ma.. A ona dalej śpi ..
Może odsypia wczorajsze harce :)
 
Mój też już przestaje tuyyyle spać! Byłam znudzona wyjść na spacer przed 11 bo kwekal zrobiłam trochę zakupy a za godzinkę jadę do mamy.... Także u nas czuje skok.... Była koleżanka dostałam mega pake pampersow
Pampersów nigdy za wiele :) wolę taki prezent niż jakieś misie czy maskotki . Mama mojego S. ciągle kupuje jakieś misie i zdziwiona czemu nie leżą u małego w łóżeczku. Mówię że nie są mu jeszcze potrzebne . A moim zdaniem to zbierają tylko kurz.
 
reklama
Do góry