reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
hehhe czyli planujemy na 29 października. Z tym, że wiesz mi nie zależy na październik, może wystrzelić też w listopadzie heheheheh

Mi dziś w nocy prawa dłoń tak spuchła, aż bolała. Teraz obie są nabrzmiałe ale nie aż tak bardzo.
Odpoczywaj ile możesz, widocznie Twój organizm tego potrzebuje. A garami w zlewie się nie przejmuj :)

@Pauliska757 nie jest powiedziane, że po odstawieniu Luteiny zaraz urodzisz, ja ostatnie dawki biorę w niedzielę lub w poniedziałek-nie pamiętam dokładnie. Ile razy dziennie bierzesz? Ja biorę 3 x 1 (100mg).

Mi też dziś tak bardzo chce się spać, ale nie lubię w dzień drzemać i tak walczę z tym snem. Dziś wreszcie mam męża w domu i czuję się z tym bardzo dobrze, bezpiecznie.
Kochana Ja też nie cierpię spać w dzień bo później chodzę i wszystko mnie drażni ale np dzisiaj to było silniejsze ode mnie [emoji38] nawet nie wiem kiedy i aaaa kotki dwa [emoji38]
 
@Tyna_88 @Kelyana on po prostu zachowuje sie jak psychol, wpieprza się tam gdzie go nawet nic nie dotoczy, nic nie potrafi spokojnie powiedzieć tylko darcie na cały dom. Gdzie kolwiek bym nie poszła to słychać wszystko. Do niego nie da sie na spokojnie łagodzić, tak jak dzisiaj mój cos mówi na spokojnie a ten dalej swoje, głos na niego podniósł mój to teściowa wielce halo że on krzyczy.. Już mam czasem naprawde dosyć i bokiem mi już wychodzi mieszkanie tutaj.. Troche się uspokoiłam, nauki od groma a nie wchodzi kompletnie nic
 
reklama
Do góry