reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Chyba jednak będę brać dalej a na następnej wizycie dopytam dlaczego mam odstawić ,dzięki ;)
To chyba dobra decyzja ..ja chyba na twoim miejscu bym brała ..tym bardziej że nie masz plemienia ..a bardzo wiele dziewczyn bierze dość długo
Xszaracodziennosc u mnie niebawem będzie trzy tygodnie od zabiegu . Miałaś już okres ?
 
@kasiula222 u mnie dokładnie 11 listopada minie 3 tygodnie po poronieniu.
Wiem co dziewczyny czujecie. Czasami się zastanawiam dlaczego właśnie mnie to spotkało. Jeszcze denerwuje mnie jak jestem na mieście i widzę kobiety już koło 40 z brzuchami. A ja taka młoda bo 25 lat i nie mogę donosic ciąży
 
@kasiula222 u mnie dokładnie 11 listopada minie 3 tygodnie po poronieniu.
Wiem co dziewczyny czujecie. Czasami się zastanawiam dlaczego właśnie mnie to spotkało. Jeszcze denerwuje mnie jak jestem na mieście i widzę kobiety już koło 40 z brzuchami. A ja taka młoda bo 25 lat i nie mogę donosic ciąży
Kochana, takie same myśli krążą mi po głowie :-/
 
@kasiula222 najważniejsze to mieć zajęcie to wtedy się tak nie myśli o tym. Z czasem jest łatwiej to na pewno, widzę to po sobie teraz.
U mnie bez większych zmian. Cały czas robię badania. W czwartek idę do lekarza z wynikami i dalej będę robić badania. Jak wszystko będzie dobrze w grudniu zaczniemy starania, tak na prawdę już nie mogę się doczekać choć bardzo się boję.
 
Z wyników badań: cholesterol w normie, EKG prawidłowe, zdjęcie klatki piersiowej - pola płucne bez zmian ogniskowych, przepona i kąty wolne, sylwetka serca niepowiększona w wym. poprzecznym.
 
@kasiula222 najważniejsze to mieć zajęcie to wtedy się tak nie myśli o tym. Z czasem jest łatwiej to na pewno, widzę to po sobie teraz.
U mnie bez większych zmian. Cały czas robię badania. W czwartek idę do lekarza z wynikami i dalej będę robić badania. Jak wszystko będzie dobrze w grudniu zaczniemy starania, tak na prawdę już nie mogę się doczekać choć bardzo się boję.
@Ela93 doskonale Cię rozumiem... A jeszcze jak widzę takie co nie szanują się w ciąży to aż mnie skręca...
 
reklama
@kasiula222 najważniejsze to mieć zajęcie to wtedy się tak nie myśli o tym. Z czasem jest łatwiej to na pewno, widzę to po sobie teraz.
U mnie bez większych zmian. Cały czas robię badania. W czwartek idę do lekarza z wynikami i dalej będę robić badania. Jak wszystko będzie dobrze w grudniu zaczniemy starania, tak na prawdę już nie mogę się doczekać choć bardzo się boję.
Ja też robię badania..., powolutku, ale nie chce mieć do siebie pretensji... Najgorsze, że jakieś drożdże nam się wdały, więc z pewnością dostaniemy antybiotyk, bo mamy w antybiogramie napisane z mężem.
 
Do góry