reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

Ja wymyśliłam kalendarz ze zdjęciem Janka (lub zdjęciami). Do tego klucz - otwieracz do piwa dla siostrzeńca Tomka. A myślenia mam od groma, bo moi rodzice to 2, teściowa 3, rodzeństwo Tomka z rodzinami to 11, no i my. Nie liczę krewnych i przyjaciół Klulika...
Kiedyś jak nam bida dokuczała i brak czasu, kupilismy w jakiejś promocji kieliszki kryształowe do wina. Do tego dołożyłam sztyczne kwiaty i wstążki i przyozdobiłam te kieliszki. No i każdy dorosły dostał po jednym. Fajnie to wyglądało, każdy miał inne przyzdwobienie, a kieliszki same były indentyczne.
 
reklama
Barszczyku gratuluję pomysłu z super wątkiem. Ja narazie nie mam pomysłów, co do prezentów a muszę ich trochę kupić w tym roku:baffled:.
 
m ykalendarz z Jasiem juz mamy :-D Zamowilam na Allegro ale taki zwykly (jednokartkowy, zalaminowany) - za 6zl :-)
Ewula - fajny pomysl z czyms do majsterkowania :-)
 
Ja kupiłam babciom kalendarze ale takie z innym zdjęciem na każdy miesiąc. Obie zachwycone :tak: 32 zł. za sztukę. Sprzedawca na allegro ma nick - Nikodem_CDC.
 
kobitki - ten koszyk nie był dla meza :no: :-)
on tez jest raczej taki gadżeciarsko-techniczny; od kilku lat nie kupuje mu niespodzianek bo byl wiecznie niezadowolony - prezentami dla niego nie ma sie co chwalic, bo sa takie "bez polotu", (musza byc przydatne, nie wyczerpywac sie i czyms sie wyrozniac)
 
mo jmaz mial we wrzesniu urodziny - poniwaz na nic nie wpadlam i milion razy pytalam co by chcial ale on za kazdym razem stwierdzal ze chce tylko zebym go kochala :-D No, ale jakis zalegly prezent wypadaloby mu kupic... Tesciowej na zalegle czerwcowe imieniny rowniez... :baffled:
 
reklama
Wymyśliłam prezent (chyba dla siostrzenicy Tomka). Zrobię książkę kucharską, z przepisami wypróbowanymi, ciekawymi itp. Od razu mam pytanie, czy mogę dodać do niej wasze przepisy z wątku majówek w kuchni?

Dla znajomych dzieci kupuje misie z ikei (takiego jak Jasiowy Ybyb), tylko chcę uszyć im ubranka (jak znajdę chwilkę czasu...).
 
Do góry