reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny mam jeszcze pytanie, w którym tygodniu zaczelyscie używać detektora tętna? Mój lekarz uważa że może w 16tc będzie słychać A tak to będę swirowac jak nie znajdę. Jakie macie doświadczenia?
 
Witam w 20 dc [emoji846]dawno nie pisałam ale podczytuje Was regularnie. 6 grudnia mam wizytę u gina. Obym musiała zaliczyć wizytę spowodowaną || kredkami wcześniej [emoji846] pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Do góry