reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
U nas jest bardzo podobnie jesli chodzi o szarpanie przy piersi. Tez czesto gesto potrzebuje mlody odbicia i chwili w pionie zeby sie ulozylo, zwlaszcza jak mam pelne cyce i duze cisnienie. Po chwili domaga sie kontynuacji szamanka ;)

U nas chyba skok rozwojowy. Mlody wieczorem wczoraj nie mogl zasnac, dopiero jak go wzielam na siebie to spal. Chcialam odlozyc, ale nie dalo sie. Takze zeby i siebie i jego nie meczyc podjelam decyzje, ze spimy przytuleni - Teo na mnie. Dzieki temu noc bardzo spokojnie nam minela, w zasadzie od 22:30 do 3 spalismy, wiec super. Tyle tylko, ze nie do konca mi bylo wygodnie bedac materacem ;)

Teraz tez najedzony i spal w lozeczku, ale zaczal sie wybudzac, wiec tulasy i spi dalej na mnie :) No takie mamy dni, coz poradzic :)



Olu, pisalysmy o tym wczoraj z Karolina. U naszych chlopakow tez ewidentnie problemy powodowala wit D. Ja mojemu odstawilam i sama biore te krople, plus witaminy dla kobiet karmiacych. Wroce do podawania malemu jak skonczy 3 miesiace. Najlepiej skonsultowac to z polozna lub lekarzem.



Zdecydowanie do lekarza. @azamamew to Ty pislalas, ze Michasia miala zapalenie pluc po urodzeniu przez Twoja infekcje w ciazy, czy ja cos pokrecilam ??
U nas chyba tez skok 5 tygodnia... jedna od 3 dni jak w zegarku zaczyna fochy po 23 dziś to było apogeum do 2/3 w nocy tylko spanie na mnie. Dobrze ze druga jak aniołek spala 23-3 bo bym wysiadła psychicznie.

Chce im zacząć wprowadzać rytuał spania bo mnie meczy to czekanie do 22/23 na ostanie karmienie, które z wojnami trwa do 1 nie raz. Mam zamiar o 19 zacząć je usypiać dać butle i cyca żeby unikać wiecornej dwu godzinnej wojny o ssanie i położyć je w ciemności na noc. Jeśli pośpią to sobie spokojnie laktatorem popracuje i postymuluje. Później koło 23 szybkie karmienie na śpiocha i nawet jak wstaną o tej 3 i później 6 to chyba będzie lepiej już żebym się męczyła bez spania do 1/2 w nocy.
 
to ja dziś też noc jak u was . młody od 22 trudno miał zasnąć tak marudził i w sumie nie spałam z nim do 1.15 ..
chciałam go dokarmić przed wyjściem no ale mocno śpi !!!! Ha cwaniak
także wlasnie sciągam bo 3 h mnie nie będzie i minęło 10min a ja mam 90ml zajebiście (działa ta opcja szybsza ale bolesna dla mnie wrr z deczka)
teraz druga pierś a on sie ocknal leceeeee

AAA to było 110 mój rekord !!
 
Ostatnia edycja:
IMG_0020.JPG


Znajoma farmaceutka poleciła.
 

Załączniki

  • IMG_0020.JPG
    IMG_0020.JPG
    264,6 KB · Wyświetleń: 451
Hej kobitki :)
U nas noc spokojna, Szymuś spał ciągiem 4.5h więc nawet wstałam wyspana :)
Jak to u Was jest z krwawieniem w połogu?
Ja już jechałam od tygodnia na wkładkach bo nieznaczne plamienie mialam a dzis duzo krwi i powrot do podpasek.. A juz sie cieszylam ze juz koncowka :(
A ile jesteś już po porodzie? Tobiasz dziś kończy miesiąc, też już jechałam na wkladkach bo NIC nie leciało, a jak się przedwczoraj zaczęło lac... Może to okres? Albo osłabienie ogólne bo się przeziebilam...
 
Hey dziewczynki nie pisze bo dziecko mnie pochlonelo:)
Po cc piekne szycie nic nie boli 2 tygodnie po a ja juz od tygodnia plamie leciutko na brązowo:) latam biegam od pierwszego dnia po cc tzn od 20 a cc mialam o 14:) takze cc bajka i nie ma mowy ze kiedykolwiek zdecyduję sie na naturalny bo po pierwszym dniu wszystko robilam nic nie bolało ani nie ciagło ,wszystko wrocilo do normy jakbym w ciąży nie byla na dodatek juz z mezem sie tulimy ledwo tydzień co minal;) a blizna cieniutka :) ja jestem mega pozytywnie zaskoczona bo bylam pozytywnie nastawiona ale ze az tak to śmiało mogę isc drugi raz:)
Malutka rosnie juz 3,5 kg odzyskala swoja masę i tyle miłości;)
Ogolnie spi , je rosnie nie płacze :) karmie mm i jestem zadowolona, nadrabiam właśnie forum:) a ile zostalo kobietek w 2 paku:)

Ps remont ukończony ,pokoj również Lilianki dokończony zostal przed urodzinami :)
Na zdj tygodniowa i 2 tygodniowa dziecina:)
 

Załączniki

  • 20181208_140751.jpg
    20181208_140751.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 131
  • 20181205_134737.jpg
    20181205_134737.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 142
  • 20181130_141914.jpg
    20181130_141914.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 143
  • 20181128_211204.jpg
    20181128_211204.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 144
  • 20181128_104524.jpg
    20181128_104524.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 124
Ostatnia edycja:
reklama
Hey dziewczynki nie pisze bo dziecko mnie pochlonelo:)
Po cc piekne szycie nic nie boli 2 tygodnie po a ja juz od tygodnia plamie leciutko na brązowo:) latam biegam od pierwszego dnia po cc tzn od 20 a cc mialam o 14:) takze cc bajka i nie ma mowy ze kiedykolwiek zdecyduję sie na naturalny bo po tygodniu wzystko robilam nic nie bolało ani nie ciągllo ,wzystko wrocilo do normy jakbym w ciąży nie byla na dodatek juz z mezem sie tulimy ledwo tydzień co minal;) a blizna cieniutka :) ja jestem mega pozytywnie zaskoczona bo bylam pozytywnie nastawiona ale ze az tak to śmiało mogę isc drugi raz:)
Malutka rosnie juz 3,5 kg odzyskala swoja masę i tyle miłości;)
Ogolnie spi , je rosnie nie płacze :) karmie mm i jestem zadowolona, nadrabiam właśnie forum:) a ile zostalo kobietek w 2 paku:)

Wygląda na to, że tylko ja jestem jeszcze w dwupaku. Za tydzień mam cc. Super, że tak szybko doszłaś do siebie [emoji6]
 
Do góry