reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja zaliczyłam z mezem galerie handlową, byłam w hm, wyhaczylam dwie pary spodni i jedna bluzkę, kupiliśmy resztę prezentów-w tym prezent dla mnie:p wybrałam sobie fajna piżamkę z wiskozy z esotiq. Tak zgłodniałam od tego wszystkiego że jeszcze maca zaliczyliśmy. Grunt to zdrowie żarcie [emoji85] patrzę na rozgardiasz w domu i nic mi się nie chce, wieczorem mam śledzika z chustomatkami, nie wiem czy dam radę pójść.. jeszcze dzieci pytają o lukier , więc będę miała w nim cała kuchnie, ale zaraz im zrobię niech walczą z tymi piernikami;)
 
reklama
Ja zaliczyłam z mezem galerie handlową, byłam w hm, wyhaczylam dwie pary spodni i jedna bluzkę, kupiliśmy resztę prezentów-w tym prezent dla mnie:p wybrałam sobie fajna piżamkę z wiskozy z esotiq. Tak zgłodniałam od tego wszystkiego że jeszcze maca zaliczyliśmy. Grunt to zdrowie żarcie [emoji85] patrzę na rozgardiasz w domu i nic mi się nie chce, wieczorem mam śledzika z chustomatkami, nie wiem czy dam radę pójść.. jeszcze dzieci pytają o lukier , więc będę miała w nim cała kuchnie, ale zaraz im zrobię niech walczą z tymi piernikami;)
Moi robili wczoraj... Cały stół w lukrze :) ale nie było najgorzej :)
 
Ja dzisiaj raczej aktywnie jeszcze byłam w markecie na dużych zakupach dopiero co wróciłam. Teraz odpoczywam. Ja też muszę rano szybko coś zjeść bo jak nic nie zjem to mi niedobrze. A najbardziej to się cieszę że już nie jestem taka zmęczona bo na samym początku to całymi dniami spałam.
 
Ja zjadłam właśnie makaron ze szpinakiem i powiem Wam, że było przepyszne ale teraz mi niedobrze. Już tak mam, że choćbym suchara zjadła to zaraz mnie mdli.
 
reklama
Chyba dziś jakiś dobry dzień bo ja też mam mnóstwo energi. Troche postałam przy garach. Tak sobie podszykowuje pod święta.
Umówiłam się na prenatalne, ale nie wiem.. doradźcie.
Wizyte u swojego lekarza mam 7.01 i później tego samego dnia te prenatalne. W innym mieście, u mnie nie robią. Nie mają innego terminu. Nie wiem czy można tak dwa razy się badać w jednym dniu. Nie chce się pytać lekarza, co by sobie nie pomyślał, że uważam go za kiepskiego lekarza, bo tak nie jest.
 
Do góry