reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Spokojnie, nic nie muszę czytać bo wiem jakie są różnice w ilości żelaza np między drobiem a chociażby dziczyzna, a takze że jedzenie przetworzonej szynki na kanapkach niewiele da.
Super że masz wyniki ok, tylko z tego się cieszyć
To poczytaj na necie które ma dużo żelaza. Ja jem każdy rodzaj i jakoś wyniki mam dobre. Polepszyło mi się. A nie będę tutaj dyskutować tylko pisze z własnego doświadczenia.
 
Do ogórków kwaśnych mam trochę uraz z 1 trymestru, jak jadłam je z czekoladą! Ale jakoś będzie trzeba do nich znowu się przekonać! :) Podobno żurawina też jest dobra.. 8-) Ja na początku miałam bardzo ładną hemoglobinę. A teraz nie wiem czemu mi tak poleciała. :(
 
Do ogórków kwaśnych mam trochę uraz z 1 trymestru, jak jadłam je z czekoladą! Ale jakoś będzie trzeba do nich znowu się przekonać! :) Podobno żurawina też jest dobra.. 8-) Ja na początku miałam bardzo ładną hemoglobinę. A teraz nie wiem czemu mi tak poleciała. :(
Bo to trzeci trymestr, dziecko coraz większe. Spokojnie będzie dobrze
 
Do ogórków kwaśnych mam trochę uraz z 1 trymestru, jak jadłam je z czekoladą! Ale jakoś będzie trzeba do nich znowu się przekonać! :) Podobno żurawina też jest dobra.. 8-) Ja na początku miałam bardzo ładną hemoglobinę. A teraz nie wiem czemu mi tak poleciała. :(

Dzidzia zabiera. Kiszonki z mięsem na obiad to mi gin mówił że pomagają lepiej wchłaniać. O żurawinie to nie słyszałam na hemoglobine że jest dobra, ale na pewno na drogi moczowe. Położna mówiła też że dobra jest melasa buraczana.
 
A co powiecie na temat czekolady gorzkiej?

Ja nie jem czekolady bo mam zgagę po niej i mi niedobrze. Od początku ciąży nie jem w sumie czekolady , nawet gorzkiej. A teraz to już w ogóle nie mam zamiaru jeść bo się boję o większe zaparcia. Na pewno magnez jakiś tam ma ta dobra, pełnowartościowa.
 
reklama
Na żelazo najlepszą będzie wątróbka-
100 gramów zawiera 9,5 mg żelaza, 53% dziennego zapotrzebowania. Z roślin jarmuż, szpinak.
 
Do góry