reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dzisiaj skończone 20 tygodni! Powiem Wam, że jestem coraz większa. Wczoraj spotkałam się na kawę z przyjaciółką i niezbyt miałam co założyć...

A jak wagowo? Coś ruszyło? Bo mój brzuch objętościowo też jest coraz większy :) , za to jeśli chodzi o wagę... To może 0,5kg do 1 kg na plusie...
 
reklama
A jak wagowo? Coś ruszyło? Bo mój brzuch objętościowo też jest coraz większy :) , za to jeśli chodzi o wagę... To może 0,5kg do 1 kg na plusie...
Kochana, zero! Bęben ogromny a waga bez zmian! Doktor mówi "taka uroda, dziecko rośnie i to najważniejsze". Z nas ciągną jak widać ;)
 
Było ostatnio o łóżeczkach, a co myślicie o takim?
Screenshot_20190314-094055_Instagram.jpeg
 
Wydaje się być bardzo ciekawym rozwiązaniem... Tylko czy przewijak nie będzie za mały?
Co w ogóle myślicie o przewijakach, jest to rzecz niezbędna?
Moim zdaniem to tylko ułatwienie, bo możesz mieć tam w jednym miejscu mokre husteczki, jakiś kremik czy zasypkę,

A tak naprawdę wystarczy mieć matę którą sobie rozłożysz na łóżku czy na kanapie czy na podłodze, na stole czy na szafce w kuchni tak żeby ich w razie co nie zafajdać ;-)
 
A czujecie już jakieś ruchy? Ja czasami czuje takie bulgotanie w brzuchu, ale nie jestem pewna, czy to mały daje o sobie znać, czy po prostu jelita pracują ;)
Może gdyby nie byłaby to moja pierwsza ciąża, to potrafiłabym stwierdzić, że to właśnie TO :)
 
reklama
A czujecie już jakieś ruchy? Ja czasami czuje takie bulgotanie w brzuchu, ale nie jestem pewna, czy to mały daje o sobie znać, czy po prostu jelita pracują ;)
Może gdyby nie byłaby to moja pierwsza ciąża, to potrafiłabym stwierdzić, że to właśnie TO :)
Ja czasami czuję jakbym tam miała rybkę w środku i myślę, że to maluszek, bo jelita to inaczej bulgotają :-D
 
Do góry