reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

A czujecie już jakieś ruchy? Ja czasami czuje takie bulgotanie w brzuchu, ale nie jestem pewna, czy to mały daje o sobie znać, czy po prostu jelita pracują ;)
Może gdyby nie byłaby to moja pierwsza ciąża, to potrafiłabym stwierdzić, że to właśnie TO :)



Ja od 16 tygodnia czuję takie pukanie i delikatne kopanie od środka i czasem czuje ucisk i jakby jakaś rybka pływała mi w brzuchu :D na początku myślałam że sobie coś wmawiam ale teraz już kończę 19 tydzień i wiem ze to to :) myślę że intuicyjnie każda mama raczej odróżni bulgotki w jelitach od ruchów dziecka :)
 
reklama
Dziewczyny, jakie nosicie spodnie? Chodzi mi głównie o jeansy ;)


Dobre pytanie :) ja kupilam jedna pare spodni jeansowych ciazowych poki co bo mnie strasznie uciskaly te z sprzed ciazy ale sa troche za duze wiec musze kupic kolejne :) generalnie nie wyobrazam sobie teraz zycia bez legginsow i spodni z panelem :)
 
Wydaje się być bardzo ciekawym rozwiązaniem... Tylko czy przewijak nie będzie za mały?
Co w ogóle myślicie o przewijakach, jest to rzecz niezbędna?
Przewijak to taka konieczność według mnie. Widziałam jak pierwsza córka ładnie gówienkiem zarzuca podczas przebierania lub siusia tworząc kałuże więc nie wyobrażam sobie przebierać jej np. na łóżku, nieważne na jakim podkładzie. :D
 
reklama
Do góry