reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Prety

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
191
Jest już ktoś na grudzień? U mnie test ze słaba kreska wyszedł 5 dni temu. Przewidywany termin. Według om to 5.12.2019. To moja 3 ciąża. Z pierwszej mam córkę a druga niestety się nie rozwijala, mam nadzieję że teraz będzie wszystko ok, chociaz strach jest ogromny.
 
reklama
Cześć :) Ja się dowiedziałam niecały tydzień temu, w 10 dpo. Termin według om mam na 25.11., ale wiem na 100%, ze owu miałam dopiero w 24 dc, więc 10 dni później :D Pierwszy cykl starań, ciąża nr 3. Pierwsze dwie dwa lata temu puste jaja płodowe :/ Jestem teraz w trakcie badań genetycznych. We wtorek trafiłam już do gina z plamieniem. Dostałam fraxiparinę i duphaston, plamię nadal. Zobaczymy...
 
Hej a masz jakieś bóle brzucha? U mnie dzisiaj wypada termin miesiączki i dziś właśnie czuje najbardziej brzuch. Nie są to silne bóle i mam nadzieję że związane z terminem... A co gin powiedział na plamienie?
 
Bóle mam niestety, takie typowo okresowe. Na razie próbuję się ratować nospą. W sumie to nic mi nie powiedział, że to tak czasami może być na początku, a że był dopiero 14dpo, to nic nie zobaczyliśmy na usg.
 
Cześć dziewczyny :)
No i mi też się udało. 25.03 poszłam na betę wyszła 35, następnego dnia zrobiłam test ciążowy - pozytywny, następnego dnia kolejny pozytywny. W tym cyklu nastąpiło u mnie przesunięcie owu, więc termin mam na 04.12/05.12.19.
Jestem mamą córeczki, która ma 2 latka i 4 miesiące. Chcieliśmy się jeszcze wyrobić żeby była różnica 3 lat no i się udało
Od początku ta ciąża jest inna, bo w tej wystąpiło plamienie implantacyjne, a we wcześniejszej go nie było.
Teraz tylko myślę, kiedy by tu się umawiać na wizytę tak żeby już coś zobaczyć :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny dołączam i ja:) termin według om.1/2.12.2019 :)Mam już synka 7 lat ma i też urodzony 1.12:) i też się zastanawiam kiedy do lekarza się umówić
 
Narazie ciężko mi się cieszyć bo w październiku poroniłam,bo miałam dużego krwiaka narazie czuje strach....i boję się,Że znowu usłyszę to samo u lekarza
 
Hej ja właśnie testuje w poniedziałek naradzie 4 dni @ zwariuje chyba więc się okaże czy dołączę czy nie
Mam 33 lata staramy się o drugie dziecko. Mamy synka 7 lat
 
reklama
Do góry