reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ej, mam głupie pytanie. Jak jedziemy do szpitala i już jest ten moment, że trzeba iść rodzic, to co robicie ze swoimi rzeczami? Chodzi o te ważniejsze, typu portfel, czy telefon? [emoji16]
 
reklama
Ej, mam głupie pytanie. Jak jedziemy do szpitala i już jest ten moment, że trzeba iść rodzic, to co robicie ze swoimi rzeczami? Chodzi o te ważniejsze, typu portfel, czy telefon? [emoji16]
Chowasz do torebki, generalnie to jak jesteś sama to Ci wrzuca na salę, jak nie to mąż zawozi na salę poporodową :)
 
Ej, mam głupie pytanie. Jak jedziemy do szpitala i już jest ten moment, że trzeba iść rodzic, to co robicie ze swoimi rzeczami? Chodzi o te ważniejsze, typu portfel, czy telefon? [emoji16]

Ja jadąc na porodówkę miałam torbe ze swoimi rzeczami (ta duża) i torebkę swoją ze sobą. Ale ja byłam noc wcześniej przyjęta na patologie ze skurczami (tylko tam było miejsce), a akcja poszła rano dopiero. Po wszystkim torba jechała ze mną na łożku do sali poporodowej.
 
Może weźmiecie mnie za waratkę, ale ja zawsze pilnuje swoich rzeczy. [emoji23] No to najwyżej będzie w torbie, albo w torebce. W sumie nie wiem nawet, czy będę brać małą torebkę, czy tylko torbę dużą.
 
Może weźmiecie mnie za waratkę, ale ja zawsze pilnuje swoich rzeczy. [emoji23] No to najwyżej będzie w torbie, albo w torebce. W sumie nie wiem nawet, czy będę brać małą torebkę, czy tylko torbę dużą.

Też mam bzika na tym punkcie, ale tak daleko myślami nie wybiegłam, na razie nigdzie się nie wybieram :) Nie myślałam jeszcze o takich szczegółach ;)
Póki co zastanawiam się, kiedy się wziąć za urządzanie pokoju dziecka, kiedy kupić wozek, kiedy wyprawkę... Na razie mi się wydaje, że mam jeszcze czas :)
 
Też mam bzika na tym punkcie, ale tak daleko myślami nie wybiegłam, na razie nigdzie się nie wybieram :) Nie myślałam jeszcze o takich szczegółach ;)
Póki co zastanawiam się, kiedy się wziąć za urządzanie pokoju dziecka, kiedy kupić wozek, kiedy wyprawkę... Na razie mi się wydaje, że mam jeszcze czas :)
Co do wyprawki to myślę że w maju będzie dobry czas, tak do 30 tygodnia. Później w fazie "wieloryba" trudno będzie chodzić po sklepach ;) Ja mam kilka ciuszków i jakieś drobne akcesoria ale to tak kupione trochę z przymusu wcześniej bo miałam do wykorzystania kartę podarunkową.
Apropo wózka to wczoraj bylismy w duuuużym sklepie z takimi rzeczami żeby sobie wstępnie obejrzeć to jak zobaczyłam pół hali wózków i nie kończącą się ścianę fotelików to myślałam że się przewrócę ;)
 
Dziewczyny ile razy będąc w ciąży ginekolog robił Wam cytologię? I w ogóle jak często powinno robić się to badanie w ciąży?
 
Dziewczyny ile razy będąc w ciąży ginekolog robił Wam cytologię? I w ogóle jak często powinno robić się to badanie w ciąży?
Raz na pierwszej wizycie na której sprawdzała czy jest pęcherzyk ciążowy. W wykazie badań na poszczególne etapy mam wpisane żeby wykonać cytologię jeżeli nie była wykonywana wcześniej. Więc raczej tylko raz.
 
reklama
Do góry