reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Mamusie czy kupujecie bądź korzystacie z detektora tętna płodu? Jaki polecacie kupić?
A pytanie do kiedy się używa tego detektora? Tak nie jest do któregoś tygodnia? Kup jakiś z polecenia od dziewczyn, żeby był sprawdzony, bo jak będzie jakiś kit to bardziej będzie Cię straszył jak nie znajdzie tętna.
 
Ja nie kupuje. Zastanawiałam się ale u mnie mogłoby się to złe skończyć. Pewnie gdybym nie znalazła wpadłabym w panikę.
 
Ja przeżyłam panikę w czwartek przez 3 minuty myślałam że dzidziuś nie żyje, mają bdb sprzęt i ostatnim razem od razu wyczuł i się dziwił a że tak silne a w czwartek mizia mizia i nic, inny detektor, ale kurcze.

Dziewczyny u nas horror, chyba pójdę na pogodynke mówiłam mojemu że zima przyjdzie wcześnie w tym roku, wokół nas już śnieg w górach, 3 stopnie na zewnątrz a tak przeszywajace powietrze ze się tylko pod kolderka chce zostać.
 
Mamusie czy kupujecie bądź korzystacie z detektora tętna płodu? Jaki polecacie kupić?
Ja się skusilam bo wiem że jestem panikara, teraz co kilka dni podsluchuje, jak się zaczną ruchy to już pewnie nasluchiwac nie będę, ale moim synowie obaj byli szaleni w brzuchu i jak mieli jeden dzień spokoju to już była panika, myślę że taki detektor mnie uspokoi [emoji6]
 
Ja juz po prenatalnych przeziernosc karkowa 1.1 dzieciak był grzeczny dał się zmierzyć ale pupy nie pokazał dowiemy się co tam ma dopiero za 3 tygodnie ryzyko zespołu downa 1:17 500 a pozostałe ryzyka powyżej 1:20 000 bardzo się cieszę! ! Bardzo się stresowałam a teraz pozostaje czekać aż zacznie się ruszać powodzenia wszystkim którzy jeszcze czekają na swoje wizyty! Wszystko będzie dobrze odpoczywajcie i dbajcie o siebie!
 

Załączniki

  • IMG_20190916_1_6-1.jpg
    IMG_20190916_1_6-1.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 87
  • IMG_20190916_1_8-1.jpg
    IMG_20190916_1_8-1.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Do góry