reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Byłam na usg. Krwiak się już organizuje, tzn nie ma świeżej krwi. Przylega do łożyska, ale go nie odkleja. Wymiary 5 cm/1,3.

Dziecko tętno 163, 6,2 cm

Nic więcej zrobić nie mogą, mam leżeć w domu
Zdrowka kochana! Musisz myslec pozytywnie!! Lez, odpoczywaj i relaksuj sie na maksa!
 
reklama
Dziewczyny pomozcie. Chyba dopada mnie powoli zapalenie pecherza. Na razie tylko latam co chwile siku ale boje sie najgorszego. Jestem jeszcze 2dni w chorwacji. Wyslalam juz meza do apteki po tutejszy sok zurawinowy i rumianek do zaparzenia i nasiadówko ale czy orientujecie się czy np.jakies leki typu urofuragina mozna stosowac w ciazy juz w 15tyg? Jak sie pogorszy to zadzwonie do swojej lekarki i zapytam,moze tutaj znajde jakis odpowiednik tego leku a jak juz bedzie fatalnie to pojade do szpitala ale powiem Wam, ze tu na Makarskiej w chorwacji to nie ma prawie wcale lekarzy gadajacych po angielsku a jak kobieta kilka dni temu przewrocila się i zlamala sobie bark tutaj na plazy to zawineli w bandaż i kazali obserwowac i nawet lekow przeciwbolowych nie dali. Dopiero na zyczenie zrobila przeswietlenie i wyslala do lekarza w Polsce to kazali jej od razu wracac i operacja na drugi dzien.
Macie jakie rady co zrobic by sie to zaplenie nie rozwinelo? Cos czuje, ze to po stosunku z mezem cholera jasna..nie wysikalam sie od razu a powinnam bo juz kiedys tak mialam :(
Mpj gin mi polecil..nowosc dla ciężarnych na pęcherz...ziolowe..mi pomaga odrazu a czesto mam problem jest tez w tabletkach
 

Załączniki

  • 15688818159266521995284102943048.jpg
    15688818159266521995284102943048.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 61
Mpj gin mi polecil..nowosc dla ciężarnych na pęcherz...ziolowe..mi pomaga odrazu a czesto mam problem jest tez w tabletkach
Moj maż wrocil z calym pakietem rzeczy. Kupil sok z zurawin,owoce zurawiny i femidoc, ktory zawiera d-manosse czyli cos co pomaga naturalnie w pozbyciu sie bakterii e coli. Dzwonilam do lekarki i powiedziala,ze nie zna tego leku ale lepsze to niz rozwiniete zapalenie . Czy ktoras z Waa kojarzy ten lek FEMIDOC , podobno naturalny niby przed stosowaniem zalecaja konsultacje z lekarzem ale na str pisze ze mozna stosowac.
 
reklama
Do góry