reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy z krwi z Apteki - jest taki!

reklama
Cześć! Moze komuś się przyda. od 9 miesięcy staram się z partnerem o dziecko. Ilość zakupionych każdego miesiąca testów ciązowych jest nie do zliczenia. Dzis w Aptece farmaceutka zapytała czy nie chce testu z krwi co sie robi z palca hmm nie powiem, zdziwiłam się ze mozna go zrobić w domu
test z krwi pozytywny (zdjęcie), 3 test z moczu negatywne. Jestem tydzień przed planowaną miesiączką. Zaczynam się powoli cieszyć ;););)
Super, gratulacje! :D test z krwi jest bardziej czuły bo w krwi jest większa stężenie hcg, a w moczu jest rozcieńczone :) umów się do lekarza, żeby potwierdzić ciąże ze wszystko dobrze z dzidziusiem
 
Wow aż w to niedowierzam. Planujękolejne dziecko więc ile to mi oszczędzi nerwówki
Dokładnie. Test z moczu nie daje takiej wiarygodności jak test z krwi. Testy z moczu więcej pokazują negatyw mimo że ciąża jest, ale to przez to że hormon ciążowy pojawia się najpierw 48h po zagniezdzeniu w krwi a dopiero jak w krwi jest odpowiednia ilość hormonu trafia przefiltrowany do moczu i odpowiednia ilość hormonu w moczu dopiero pokaże pozytyw choć też nie zawsze bo jest dużo kobiet które robiły testy z moczu mimo np 9tc a testy negatywne.
 
Cześć! Moze komuś się przyda. od 9 miesięcy staram się z partnerem o dziecko. Ilość zakupionych każdego miesiąca testów ciązowych jest nie do zliczenia. Dzis w Aptece farmaceutka zapytała czy nie chce testu z krwi co sie robi z palca hmm nie powiem, zdziwiłam się ze mozna go zrobić w domu
test z krwi pozytywny (zdjęcie), 3 test z moczu negatywne. Jestem tydzień przed planowaną miesiączką. Zaczynam się powoli cieszyć ;););)
Gratulacje !!! Fajny test, jeśli ktoś nie mdleje na widok krwi ;-) Na stronie producenta podają czułość 25 jednostek.
 
Ja tam bym się tak nie cieszyła ;) w piątek zrobiłam bhcg z krwi w 36 dniu cyklu, a wyszło <0,1... chociaż cykle zwykle miałam 28/9 dni, ale że karmię piersią to pewnie po ciąży są jakieś dłuższe dalej nie dostałam okresu, a nigdy takich długich cykli nie miałam, więc we wtorek zrobiłam test z moczu i pozytywny - poszłam na krew i beta ok. 50 ;)
Dla odmiany przy pierwszej ciąży bhcg wyszło mi w 23 dc...
 
reklama
Jestem 4 dni przed @ już wariuje, ale chyba dlatego że nic nie planowałam , ale to przeczucie nie daje mi spokoju
Chyba kupię test
 
Do góry